Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (527 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-06-14 22:42

Konto usunięte

133341 Odsłony
1798 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-03-21 20:46

Z tego co piszą mamusie to Bebiko jest słodkie, więc dzieci chętnie piją. Enfamil jest mega ochydny Fuuu..

2017-03-21 20:44

Kasia, na razie musze sprawdzić, czy w ogóle będzie piła. Bez sensu jest kupić całe pudełko/puszkę jak dziecko napije się dwa łyki i bunt ;) Na szczęście enfamil zaakceptowała od razu, choć pewnie "pomogło" to, że zanikał mi pokarm i była głodna...

2017-03-21 17:53

Zamarancza spokojnie na poczatek starczy :) i ozbcayzsz ze wszystko bedzie po nim ok

2017-03-21 17:36

Anamber to spróbuj z tą próbka może akurat polubi:) jak skonczycie Enfamil to spróbujcie Bebiko:) Zamarancza myślę, że starczy na początek:)

2017-03-21 09:42

Tak właśnie najlepsze mleko mamy, gorzej jak mama nie może karmić.. Wtedy musi szukać najlepszego mleka modyfikowanego.. Tak więc kupiłam sobie opakowanie 600 g więc myślę, że wystarczy na próbę :)

2017-03-20 22:31

Najlepsze mleko jest te z cycusia to nie ulaga żadnym wątpliowścią. Cena nie zawsze równa się jakości i mleko najdroższe jest najlepsze. Często płaci się za markę mleka. Najważniejsze jest żeby mleko pasowało dziecku, żeby dziecko nie miało kolek ani innych problemów brzuszkowych, czy będzie mu smakowało. Każde dziecko jest inne i nie ma jednego idealnego mleka i nie dowiemy się które odpowiada naszemu dziecku jeśli nie spróbujemy. Jeśli chodzi o wypróbowanie mleka to jedna saszetka/próbka na pewno nie wystarczy. Trzeba by było mieć tych próbek kilka bo czasami problemy z brzuszkiem mogą pojawić się później a nie już po pierwszej saszetce, która wystarczy na jedną porcję mleka. Ale zawsze można napisać do producentów mm i poprosić o wysłanie kilku saszetek.

2017-03-20 21:14

Mam jedną saszetkę, bo kiedyś przysłali mi próbkę. Spróbuje na razie, czy gwiazda w ogóle zechce pić ;) Jeszcze mamy zapas enfamilu, więc muszę to najpierw wykorzystać, a potem ewentualnie bebiko.

2017-03-20 19:25

Oczywiscei Bebiko to teraz tak samo dobre mleko jak kazde inne a ile tansze.