Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Karmienie butelką: 14 najczęściej zadawanych pytań

Data utworzenia : 2017-08-07 10:33 | Ostatni komentarz 2017-10-04 00:17

Redakcja LOVI

1647 Odsłony
3 Komentarze

Karmienie butelką to temat budzący wiele pytań i wątpliwości wśród rodziców. Jak często karmić niemowlę? Jak dobrać odpowiednie mleko modyfikowane? Jak przygotować akcesoria? Odpowiadamy!

2017-10-04 00:17

Artykuł świetny myślę że mamy które mają dylematy właśnie jeśli chodzi o mleko znajdą odpowiedzi na pytania :)

2017-10-03 23:22

A mi jakoś ten wątek umknął w sierpniu ;) he he fajnie jest przeczytać że się robi wszystko poprawnie. Po mm zawsze musi się odbić choć u mnie zdarzyło się już nie raz że mimo zmiany pozycji na recach - odbicia brak. Jednakże po pewnym czasie moja córka przez sen zaczyna się wiercić i tym daje mi znak że męczy ja brzuszek. Na spiku podnoszę, odbija i mała dalej śpi ;) Również mamy okres z podjadaniem a nie jedzeniem - czyli mała chciałaby częściej a mniej he he obecnie już to jakoś opanowałam i zdarzy jej się pogrymasic mlekiem do południa, po południu pije już ok....bywało tak że wypiła tylko 20-30 i koniec, bawiła się smoczkiem od butelki. Robiłam przerwę i po paru minutach podawałam mleko ponownie. Trzeba pamiętać by przed podaniem sprawdzić ponownie temperaturę gdyż mm bardzo szybko stygnie. Jak również to że mm może być najlepiej tylko raz podgrzane i do godziny od sporządzenia mieszanki...po upływie godziny zaleca się już jej wylanie i sporządzenia nowej porcji ;)

2017-08-07 13:16

Moja córeczka od początku była karmiona butelką. Niestety nie miałam wg pokarmu. Dziś mając 5tyg zjada tak około 80-100ml i zajmuje jej to koło 30-45min. Podaje jej to samo mleko co dostawała w szpitalu i nie widzę by coś jej nie pasowało. Artykuł na pewno też mi się przyda. Dlatego biorę się za lekturę puki moja niunia śpi.