Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Butelka czy pierś?

Data utworzenia : 2015-10-17 09:36 | Ostatni komentarz 2016-02-23 23:17

mlodamamaxx

6842 Odsłony
129 Komentarze

Mam mały dylemat - już od kilku miesięcy zastanawiam się jak karmić. Wiem, ze pokarm matki jest lepszy dla dzieci, ma więcej wartości itd jednak ja wolałabym karmić butelką - kazdy strasznie to krytykuje, no ale to ich sprawa. Wiele moich znajomych po porodzie w szpitalach zostały "zmuszone" do karmienia piersią, a po mleko modyfikowane mogły przyjść dopiero gdy bobas się nie najada lub wiadomo matka nie ma pokarmu. Jakie Wy miałyscie doświadczenia w tym temacie? Czy któraś z Was też od razu stawiała na butelkę i też miała powyższe problemy w szpitalu? ----- evita.5, wątek połączony, 11.08.2016: Co sądzicie o karmieniu dziecka nowonarodzonego mlekiem modyfikowanym , bez karmienia piersią ? Bo przecież jest wiele matek, które nie chcą obciążać się i wybierają karmienie butelką gdzie jest łatwiejsze i wygodniejsze ..fakt faktem, mleko matki jest zdrowsze ale dzieci piją również mleko modyfikowane i jest ok . .. ; )

2015-10-17 10:15

Na pewno każdy któ przeczyta tytuł wątku napisze Ci, że pierś :) Ja z pierwszym synkiem miałam podobne odczucia. Tylko trochę go karmiłam piersią, po miesiącu była już tylko i wyłacznie butelka. W przychodni zawsze pielęgniarki miały dziwne miny jak mówiłam, że karmię mm i każdy pytał się dlaczego. Z drugim synkiem miałam już zupełnie inne podejście do tego temtu. Bardzo chciałam karmić piersią. Mały nie miał żadnych problemów z brzuszkiem (kolek, wzdęć, zawardzeń). Ze starszym co chwilę latałam do lekarza, bo brzuszek bolał. W ogóle mały jest dużo grzeczniejszy. No i ta więź łącząca matkę z dzieckiem, gdy się karmi. Coś magicznego. Jeżeli nie chcesz przystawiać do piersi to może najpierw spróbuj odciągać pokarm i podawać butelką. Tu dziewczyny pisały o karmieniu butelką http://lovi.pl/pl/forum/3/52