Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Butelka czy pierś?

Data utworzenia : 2015-10-17 09:36 | Ostatni komentarz 2016-02-23 23:17

mlodamamaxx

6843 Odsłony
129 Komentarze

Mam mały dylemat - już od kilku miesięcy zastanawiam się jak karmić. Wiem, ze pokarm matki jest lepszy dla dzieci, ma więcej wartości itd jednak ja wolałabym karmić butelką - kazdy strasznie to krytykuje, no ale to ich sprawa. Wiele moich znajomych po porodzie w szpitalach zostały "zmuszone" do karmienia piersią, a po mleko modyfikowane mogły przyjść dopiero gdy bobas się nie najada lub wiadomo matka nie ma pokarmu. Jakie Wy miałyscie doświadczenia w tym temacie? Czy któraś z Was też od razu stawiała na butelkę i też miała powyższe problemy w szpitalu? ----- evita.5, wątek połączony, 11.08.2016: Co sądzicie o karmieniu dziecka nowonarodzonego mlekiem modyfikowanym , bez karmienia piersią ? Bo przecież jest wiele matek, które nie chcą obciążać się i wybierają karmienie butelką gdzie jest łatwiejsze i wygodniejsze ..fakt faktem, mleko matki jest zdrowsze ale dzieci piją również mleko modyfikowane i jest ok . .. ; )

2016-08-11 11:01

Dziewczyny, widzimy, że wątek wywołuje emocje i bardzo już się rozpisałyście ale musimy go przenieść do już istniejącego, żeby nie robić bałaganu na forum http://lovi.pl/pl/forum/3/5546/1 Pozdrawiamy! :)

2016-08-09 15:01

Zgadzam się z dziewczynami jeśli jest w piersiach mleko to najlepszym rozwiązaniem będzie ściąganie mleka laktatorem i podawanie z butelki. Nie ma lepszego i zdrowszego mleka niż nasze a i oszczędność duża. :)

2016-08-09 12:15

Moim zdaniem jak jakaś mama nie chce karmić piersią to nie musi, przecież to jej sprawa, to ona ma obolałe piersi, przepełnione mlekiem. Chociaż ja popieram karmienie piersią dwoje dzieci karmiłam, ale fakt dla matki to jest uciążliwe najgorsze są jakieś 2 tygodnie pózniej wszystko się normuje.

2016-08-09 10:28

adamos ja również karmiłam córkę ściągniętym mlekiem z butelki udało mi się 10 miesięcy tak karmić :) duża oszczędność na pewno.

2016-08-09 08:51

adamos, zgadzam się w 100%! Mleko mamy nie dość, że jest najzdrowsze to jeszcze, jak fajnie wychodzi finansowo! Także, jeśli jest mleczko to korzystajmy z tego!

2016-08-08 18:59

Klaudia ja też nie karmiłam bezpośrednio piersią, bo chłopcy nie umieli chwycić zbyt dużej brodawki, ale ściągałam swoje mleczko ile mogłam i podawałam butelką. Jeśli jest pokarm po co kupować drogie mleko. W to miejsce można kupić coś innego:)

2016-08-08 18:22

Czy karmisz piersia czy mlekiem modyfikowanym nie swiadczy o tym jaka jestes matka .. Wazne by dziecko bylo nasycone i nie mialo problemow z brzuszkiem i wyproznianiem....

2016-08-03 16:20

Klaudia Twój wybór jak najbardziej...ale ja mam takie podejście, że skoro chciałam być mama to muszę wykarmić swoje dziecko po to natura dała mi piersi :) ale to tylko moje zdanie ;)