Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Nadmierna senność

Data utworzenia : 2015-07-17 10:01 | Ostatni komentarz 2024-02-10 10:48

Anna-1

6797 Odsłony
78 Komentarze

Witam, jestem mamą 9 tygodniowego maluszka. Niestety od samego początku mieliśmy problem z karmieniem piersią, w związku z faktem, że synek notorycznie zasypiał podczas karmienia i nie ssał. Na początku trzeba było go wybudzać do każdego karmienia praktycznie. W chwili obecnej synek budzi się już do jedzenia jednak wciąż zasypia przy piersi, stąd wprowadziłam do karmienia butelkę. Synek ogólnie dosyć dużo śpi, np. zasypia ok. 21 i śpi do 10-11 w południe z krótkimi przerwami (jedna, dwie na karmienie po pół godziny). Zastanawiam się czy to oby nie za dużo tego snu i czy nie powinnam się baczniej temu przyjrzeć? Np. wykonać jakieś badania? W ciągu dnia poźniej miewa też drzemki krótkie, potem jest aktywny najczęściej po jedzeniu do ok. 1 godz. (ale podczas karmienia z butelki też sobie lubi drzemać choć jedzenie idzie mu sprawniej).

2024-02-10 10:48

Jaki nastolatka strasznie chciałam mieć królika, ale naczytałam się o pogryzionych kablach i zostawianiu bobków po całym domu i mi przeszło. Sąsiadka miała królika i biedaczek większość życia spędził w klatce, pewnie z powyższych powodów. 

2024-02-09 21:56

Dziecku też trzeba dać możliwość snu to jedno a faktycznie czasami składa się tak dużo rzeczy na sen że dziecko może nie co spać.

2024-02-09 10:35

Mój synek też dużo spał budził.sie tylko na jedzenie i dalej spał więc to chyba zależy od dziecka jedne dużo śpią a drugie wogle :]

2023-02-24 08:08

My kupiliśmy synowi królika kiedy miał ok 1.5 roku i był bardzo zadowolony. Miał duża klatkę i podłoże specjalne to tak nie śmierdziało.  Musiałam tylko pilnować żeby kabli nie pogryzł w czasie zabawy z dzieckiem. Niestety okazało się, że mam alergie i musieliśmy go oddać bo byłam już w ciąży.. Teraz myślę nad rybkami ;)

2023-02-23 21:16

U nas jest tylko pies na zew i chyba wystarczy. Kiedyś myślałam nad króliczkiem się jakoś potem mi przeszło. Może i dobrze. Teraz pies za to robi szkody na ogródku 

2023-02-22 20:31

Mnie też ten zapach nie przekonuje, jeśli chodzi o zwierzątka klatkowe ;p 

Jak córka będzie starsza, tak z 5-6 lat, to będziemy pewnie wtedy myśleć o jakims zwierzątku, bo wtedy i ona by była na tyle ogarnięta, żeby się tym chomiczkiem czy króliczkiem też opiekować :) 

2023-02-21 21:43

Króliczki są naprawdę urocze skusiła bym się na jeszcze jednego ale nie wiem boję się po ostatnim to jednak naprawdę delikatne zwierzątka są 

2023-02-21 21:35

Znajoma ma krolika i obgryza im ściany , non stop , kupili jej wapno ale jednak ściana jej bardziej smakuje ;) 

ja mam świnkę morską , jest taka kochana i przytulaśna ale nie lubi chodzić po domu , czasem sobie  pochodzi i wraca do klatki, daje dzieciom się głaskać i nigdy nie ugryzła , chyba się ich teoszke boi , ale dzieciaki są zachwycone , starszy to jak się woda kończy dolewa i jeść tez jej daje ;)  

i powiem szczerze ze nie śmierdzi , co prawda raz na 3 dni wymieniamy jej wszystko i myjemy .