Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

9 rad na zaparcia po mleku modyfikowanym

Data utworzenia : 2015-02-05 23:34 | Ostatni komentarz 2018-10-29 14:18

Redakcja LOVI

20700 Odsłony
165 Komentarze

Twój maluszek pręży się, popłakuje, jednak nie może zrobić kupki. Szukasz sposobu, by Mu ulżyć? Zapoznaj się z naszymi radami na zaparcia u niemowląt.

2018-10-29 14:18

Wykorzystałam jednak babciny sposób z termometrem od razu zadziałał. Małej tak ulżyło, że już pieluche na śpiocha zakładałam i spała 8 godzin.

Konto usunięte

2018-10-28 21:24

Paula, możesz podkurczać jej nóżki do brzuszka, albo tzw rowerek, czyli podkurczasz naprzemiennie nóżki. Skuteczny jest też masaż - delikatny dwoma palcami na kremie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Możesz tez zastosować czopek glicerynowy

2018-10-27 20:10

Przeczytałam cały artykuł, bo moja 4-tygodniowa córcia, kt,óra jest na mm od wczoraj nie robiła kupki co mnie trochę martwi i w artykule nie znalazłam właściwie nic co można podać tak małemu dziecku. Oprócz dopajania co robimy. A może jakaś mama wie coś na temat jakichkolwiek herbatek, które mogę jej już podać oprócz wody. Lub jakieś "ręczne" sposoby? Mała się napina a nic nie idzie, wodę daję jej pomiędzy każdym karmienie do tego dostaje kropelki delicol bo ma kolki. Do jutra jak nie zrobi będę musiała z nią jechać do lekarza choć chciałabym to ominąć, w końcu to niedziela i jak już to tylko szpital będzie możliwy. Co prawda brzuszek jest miękki, śpi normalnie i nie płacze ale już od południa się napina tak jak na kupkę .

2018-10-11 09:53

Można znaleźć dobre termometry w porównywarce na http://rankingtermometrow.pl/ Strona jest o tyle wygodna że cały czas ludzie tutaj oddają głosy na termometry ranking żyje zmienia się, nie jest jakiś archiwalny z przedawnionymi danymi.

2016-07-05 23:30

My też mieliśmy problem z kupka... po konsultacji z pediatra podaję małemu krople na wzdęcia, probiotyk biogaia i zmiana mleczka na hipp bio combiotik. Problem z głowy

2016-07-04 14:26

Bogna mój maluch nie jest uczulony na rumianek, po prostu nie lubi jego smaku :) czasami podaje mu soczek jablko z rumiankiem i jest ok

2016-05-29 18:34

Nie wszystkie dzieci dobrze tolerują rumianek.Zdarza się ,że niektóre Maluchy są na niego uczulone i nie można im go podawać .Choć to na szczęście nie zdarza się często.

2016-05-29 09:16

magros a mój syn miał odruch wyniotny jak podawalam rumianek