Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Ulewanie

Data utworzenia : 2014-03-08 09:02 | Ostatni komentarz 2014-12-05 12:36

naattalia0707

23114 Odsłony
73 Komentarze

Witam, mam pewien problem. Mój synek ma 2 miesiące i 3 dni. Jakiś miesiąc jest na mm NAN pro 1, ale pierś też podajemy. Od pewnego czasu zaczął ulewać. Czasami jest to po jedzeniu, a czasem długo po. Zdarza się że już zwymiotuje takim twarożkiem. Ze 2 razy poszło noskiem. Dodam że kupa jest raz na 2 dni ostatnio co mnie również martwi. Mały nie ma wzdętego brzuszka. Natomiast przy puszczaniu bąków nadyma się i robi się czerwony, przy czym czasami się po prostu budzi. Czy zagęszczać mleko kleikiem ryżowym czy kukurydzianym? Proszę o pomoc, nie wiem co robić... wątek zamknięty Zapraszamy do przeczytania tematycznego artykułu "Gdy maluch ulewa" http://lovi.pl/pl/bottle-feeding/578 oraz komentowania w nowym wątku na forum http://lovi.pl/pl/forum/3/3935 Redakcja LOVI

2014-12-05 12:36

wątek zamykamy Zapraszamy do przeczytania tematycznego artykułu "Gdy maluch ulewa" http://lovi.pl/pl/bottle-feeding/578 oraz komentowania w nowym wątku na forum http://lovi.pl/pl/forum/3/3935

2014-11-29 01:09

nie oceniłam..pewnie źle mnie zrozumiałas ;) odpowiedziałam na post który odebrałam na zasadzie ze po co pisze takie rzeczy skoro panie maja i tak opieke lekarzy pediatrów ;) Nie jestem złosliwa ani nie chce tutaj nikogo urazić...byc może źle jestem rozumiana :)

2014-11-28 10:37

Greendeam to ty oceniłaś dziewczyny, ze gdyby były pod opieką lekarza to nie zadawalyby pytań.

2014-11-27 23:13

mamuśka dziele sie tym co zdążyłam przezyc z maluchem i chce sie tym podzielic z innymi mamami. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie przezywał tego co ja przezywałąm....z jakiego powodu tu jestem? z takiego samego co ty i inne mamy. Nie wypowiadam sie w tematach o których nie mam pojęcia np dot rozszerzania diety... dopiero to rozpoczynam wiec nie mam co radzić tylko czytac. ;) troche wyrozumiałości

2014-11-27 20:34

Annawianna ja miałam podobnie tylko, że wtedy mój synek nie ulewał, a po prostu nie chciał jeść. Jeśli nie zrobił kupki to potem pił mleko w bardzo małych ilościach.

2014-11-26 21:30

Ja zauważyłam że mój synek gdy nie robi kupki 2 dni i stęka to czasami ulewa się mu pokarm, nawet po godzinie od jedzenia a odbijam go zawsze. Mam wrażenie że jest po prostu pełny i nie ma gdzie tego pomieścić. Dlatego gdy widzę że ma problemy z kupką daję mu kropelki na wzdęcia, kładę na brzuszku albo masuję brzuszek i podaję mniej mleka a częściej.

2014-11-26 21:13

naattalia0707 mój synek jak miał 2 miesiące to miał to samo,ciągle się mu ulewało to pediatra kazała mi podawać mleko z zagęszczaczem bebilon nutrion jedną miarke tylko dawałam zagęszczacza i jak mu się odbiło to przynajmniej już mu się tak nie ulewało.Ma teraz 4,5 miesiąca i do dzisiaj mu się ulewa tylko już tego zagęszczacza nie daje bo chce żeby synek nie przyzwyczaił się do zagęszczacza i żeby pił już mleko bez tego bo jest już większy.A jeśli chodzi o kupkę to mój synek jak ją robi to też stęka i robi się cały czerwony.Nie masz się czym martwić u dzieci to jest normalne,pytałam w to pediatrę to tak przynajmniej mi powiedziała.Każdy ma inny organizm i dlatego.A z czasem to przejdzie.Tylko nie podawaj i nie próbuj zmieniać mleka tak jak pisano to wyżej bo twój synek będzie miał problemy z brzuszkiem i zaparcia tak jak miał to mój synek.Najpierw dawałam mu bebilon to mu się strasznie ulewał i wymiotował,później pediatra kazała mi zmieniać mleko na recepte bebilon alergiczne po tym było jeszcze gorzej i znowu doktorka chciałabym zmieniła mleko ale już tego nie zrobiłam i poprostu kupiłam bebiko i teraz to mu podaje.Na początku karmiłam swoim mlekiem a właśnie później dokarmialam modyfikowanym .Nie ma problemu już tak z brzuszkiem ale jak robi kupkę to dalej robi się czewony.

2014-11-26 20:21

Greendream myślę , że każda z mam tu zaglądających jest pod stałą opieką pediatry a czasem i kilku lekarzy. Pytania tu zadawane wynikają z tego ,że po pierwsze czasem opinie lekarzy są sprzeczne a czasem kontrowersyjne, po drugie jesteśmy dociekliwe i szukamy podpowiedzi u immych mam, ktore mają być może doświadczenie z autopsji, a po trzecie po to właśnie jest to forum. Zastanawia mnie po co Ty tu zaglądasz skoro znasz odpowiedzi na wszystkie pytania.