Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

14 sposobów na zwiększenie laktacji

Data utworzenia : 2017-06-01 22:06 | Ostatni komentarz 2021-07-29 15:17

Redakcja LOVI

21045 Odsłony
198 Komentarze

Jedną z najczęstszych obaw związanych z karmieniem piersią jest niedobór pokarmu. Poznaj nasze sposoby na zwiększenie laktacji.

2017-08-10 20:39

Ale napisałam przecież, że wodę pijemy ale dla siebie. Jak wypijemy nie wiadomo ile wody nie sprawi to, że nasza laktacja będzie lepsza. Woda owszem dla siebie ale nie sprawi ona, że będzie rzeka mleka. https://www.hafija.pl/2015/08/czy-picie-dodatkowej-wody-zwieksza-laktacje.html Sama sprawdziłam na sobie i bez względu na to czy piłam czy nie piłam wody laktacja była na takim samym poziomie.

2017-08-10 13:13

Sama w sobie nie ale pamiętaj że pokarm składa się z wody a gdy mamy w organizmie deficyt wody to i ciężko o prawidłowa laktacje :)

2017-08-07 14:20

Aisa mam w domu inke i już robię zdjęcie składu. Jęczmień owszem jest ale tutaj chodzi konkretnie o słód jęczmienny a on jest np w kawie zbożowej Caro z Nestlé. Jeśli chodzi o wodę to ona sama nie powoduje zwiększonej laktacji to jest mit. Wody pijemy tyle ile mamy ochotę i dla siebie a nie dla laktacji.

2017-08-06 22:09

Inka to również kawa zbozowa Kasiu. Na pewno jęczmień jest w ince w każdym razie. Dbanie o siebie picie odpowiedniej ilości wody i przyswajanie kalorii tyle ile trzeba też swoje robi aby laktacja się zwiększyła do takiego poziomu jak chcemy oraz zadbanie o odpowiednią ilość przyjmowanych witamin i minerałów :)

2017-08-06 21:19

Aisa słód jęczmienny nie znajduje się w kawie ince. On owszem jest ale w kawie zbożowej ale ince nie. :) W piwie bezalkoholowym również i tutaj polecam piwo Bavaria jest zupełnie bezalkoholowe. Zgadzam się jeśli chodzi o Femaltiker, jak najczęstsze przystawianie do piersi i pozytywne myślenie przede wszystkim!

2017-08-06 14:34

Przystawianie dziecka na pewno dobre też są herbatki na laktacje wiadomo laktacje trzeba mieć w głowie że się chce karmić to się będzie karmić :) Fermatiker pomaga Słod jecznienny który znajduje się też w ince i herbatkachyba zbożowych jak i w ciemnym bezalkoholowym piwie choć osobiście nie radziłbym piwa gdyż często to bezalkoholowe oznacza że alkohol jest do 0.5 proc ale na allegro i w sklepie ze zdrową żywnością można dostać słod jecznienny w czystej postaci Ciepłe prysznice okłady częste tulenie dziecka do skóry :) no i praca z laktatorem wiadomo że i on pomoże :)

2017-07-28 14:50

Mi jeszcze, mam wrażenie, na laktację pomogło picie kawy zbożowej dla mam. Tej z rosmana. Tzn. przystawiałam malca i pracowałam z laktatorem, ale mam wrażenie, że błonnik zawarty w kawie też swoje zrobił.

2017-07-27 21:33

Dziecko jak najczęściej przy cycu ta najlepszy sposob na rozkręcenie laktacji ;-) zadne laktatory tego nie zastąpią. ;)