Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

18 najczęściej zadawanych pytań o karmienie piersią

Data utworzenia : 2017-05-02 14:37 | Ostatni komentarz 2019-09-22 08:41

Redakcja LOVI

11674 Odsłony
52 Komentarze

Karmienie piersią rodzi wiele pytań. Jeśli czujesz się niepewnie – ten artykuł jest dla Ciebie.

2017-05-02 19:59

Wszystko i na temat:) bardzo dużo czytałam o karmieniu w pierwszej ciąży:) dzięki temu udało mi się długo i bez komplikacji karmić:)

2017-05-02 19:39

Każda przyszła mama powinna przeczytać ten artykuł. Świetna robota.

2017-05-02 16:02

Bardzo fajny artykuł. Dużo wiedziałam o karmieniu, ale i tak dowiedziałam się czegoś nowego. Zawsze myślałam że karmienie na żądanie jest tylko kiedy tego potrzebuje i domaga się dziecko nie myślałam że kiedy piersi są pełne i potrzebujemy aby dziecko ssało żeby przynieś ulge to też jest na żądanie. Fajnie też że pokazane jest że długie karmienie powyżej roku jest dobre, bo często słyszy się opinie że takie mleko nie jest wartościowe.

2017-05-02 14:44

Świetny i bardzo pomocny artykuł. Ja po pierwszym porodzie nie miałam problemu z mlekiem , musiałam nawet odciągać ponieważ na trzecią dobę po porodzie pojawił się nawał mleka. Synek bardzo ładnie ssał pierś. Natomiast przy drugim dziecku pojawiły się problemy. Mimo tego ,że synek ładnie trzymał pierś i ssał ja miałam mało pokarmu :( Mały dosłownie "wisiał" mi na piersi przez cały dzień i pół nocy . Trzymałam się wszystkich zaleceń , herbatki ,częste dostawianie do piersi , zdrowa dieta itp. Jakoś ten trudny okres przetrwaliśmy , ale kilka razy podałam dziecku mleko modyfikowane . Mały był na piersi do 9miesiąca życia później przeszedł na MM bo już nie chciał być przy piersi . Teraz jestem po raz trzeci w ciąży i bardzo się boję ,że nie będę mieć wystarczająco dużo pokarmu :(