Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

18 najczęściej zadawanych pytań o karmienie piersią

Data utworzenia : 2017-05-02 14:37 | Ostatni komentarz 2019-09-22 08:41

Redakcja LOVI

11534 Odsłony
52 Komentarze

Karmienie piersią rodzi wiele pytań. Jeśli czujesz się niepewnie – ten artykuł jest dla Ciebie.

2019-09-22 08:41

Odswiezam ;)

2019-01-08 20:50

Bardzo pomocny artkol zwłaszcza dla mam z pierwszym dzieckiem , które nie znają na wszystko odpowiedzi i nie powinny się słuchać mam czy babć. teraz wszystko idzie zpostepem a one tego raczej nie wiedzą, bojyz dawno odchowały dzieci.

2017-05-26 22:49

Z synkiem tak robiłam i dziś ma 2,5 roku i je wszystko, a się dziwią w rodzinie i znajomi że lubi brokuły, sałatę i inne warzywa, mam nadzieję, że córcia będzie taka sama

2017-05-26 22:48

Też jestem przeciwna rozszerzaniu diety przed 6 miesiącem. Jeszcze się dziecko naje innych pokarmów a my nastoimy przy garach, jeszcze będziemy mówić "błagam chociaż spróbuj" ;) po co się spieszyć. Ja czekam do czerwca do skończenia przez córcię 6miesiąca i zaczynamy, póki co tylko kp

2017-05-17 19:16

Mój mały młodszy od córeczek dziewczyn ale "francuskim pieskiem" też nie jest. Jak każdy człowiek ma swoje upodobania i jedne obiadki lubi bardziej inne mniej. No ale ma swoje zdanie. Swój smak i wie co lubi i co mu smakuje. Zupełnie tak jak my. Dietę zaczęłam rozszerzać jak miał 6 miesięcy ale okazało się że ma problemu brzuszkowe i de facto jak zaczęliśmy miał bliżej 6,5 miesiąca.

2017-05-17 18:39

Mojej corce rowniez do "francuskiego pieska" daleko, ma 16 mcy, karmie ja nadal piersia, diete rozszerzalismy po ukonczeniu 6. mca zycia, mieszajac metody papek i BLW. Rowniez je wszystko - czasem chetniej, czasem mniej. Jak maly czlowiek, ktorym jest i ktory na rozne rzeczy miewa ochote.

2017-05-17 15:51

Jestem również zgodna z Michaliną i Kasią. Moja córa miała skazę, obecnie już prawie nie reaguje na nabiał, ja jem wszystko ona w niewielkiej ilości. Karmiona piersią do tej pory, a ma ponad 18 miesięcy. Z rozszerzaniem diety poczekałam, a córa francuskim pieskiem wcale nie jest:) Je wszystko i bardzo chętnie. 4 miesiące to dla mnie zdecydowanie za szybko, a i po co, skoro mleczko jest wystarczające. Ale oczywiście każdy robi jak uważa i nie na tym to polega by się spierać.

2017-05-17 12:42

Niby tak...ale ja jestem ostrożna jeśli o to chodzi...bo łatwo coś zepsuć a naprawić gorzej...