Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Leki a karmienie piersią

Data utworzenia : 2017-04-06 12:39 | Ostatni komentarz 2019-01-01 11:52

Redakcja LOVI

6631 Odsłony
32 Komentarze

Mamie karmiącej, jak każdemu, zdarza się czasem chorować. Bywa, że leczenie danej choroby jest trudniejsze ze względu na laktację, jednak wiele chorób można skutecznie leczyć farmakologicznie, wybierając przy tym preparaty, które nie mają szkodliwego wpływu ani na laktację ani na dziecko.

2017-06-11 14:23

Zezowata syrop z buraka można podawać po ukończeniu roku.

2017-06-11 08:32

też zawsze domowe, naturalne sposoby. Antybiotyk pierwszy raz wzięłam, jak córa miała już 17 miesięcy. Daria, właśnie z kaszlem jest ogromny problem, zwłaszcza, jeśli chodzi o duszący. Przez 2 tygodnie nikt mi nie potrafił pomóc, aż dostałam zapalenia nerwów międzyżebrowych od kaszlu. w końcu trafiłam na lekarza, który nie kazał mi odstawiać piersi, a znalazł bezpieczny antybiotyk i tak po 3 tygodniach męczarni w końcu nie bałam się kichać. Zezowata, syrop z buraka po roku na pewno już można podawać.

2017-06-10 19:57

Z tego buraka to nie wiedziałam, a nawet nie słyszałam. Wiecie może od jakiego wieku można taki podawać?

2017-06-10 13:47

Daria bierzesz buraka przekrajasz na pół i musisz wydłubać go trochę tak żeby w braku była dziurka. Do tej dziurki albo dajesz łyżeczkę miodu albo dwie łyżki cukru. Burak po kilku godzinach w cieple zacznie puszczać sok i ten sok dajesz chłopakom w czasie kaszlu. Przepis sprawdzony przez moją mamę.

2017-06-10 06:55

Kasia jak się robi syrop z buraka? Chciałam kiedyś chłopcom zrobić syrop z cebuli ale babcia mi odradziła powiedziała że to jeszcze za mocne jak na nich może ten z buraka byłby łagodniejszy.

2017-06-09 14:11

Ja też zawsze probuje ratować się domowymi sposobami. Antybiotyk to ostateczność dlatego ostatnio brałam go chyba z 9 lat temu. Na kaszel mi też pomaga syrop z cebuli, a poza tym inchalacje i czasem wystarczy tylko z soli fizjologicznej. Artykuł fajny i myśle że dla wielu bardzo pomocny.

2017-06-09 12:41

Daria ja w czasie karmienia piersią i w ciąży też zawsze próbowałam ratować się domowymi sposobami. Na suchy kaszel następnym razem spróbuj syrop z cebuli bądź syrop z czerwonego buraka. Cebuli sprawdziłam i mogę powiedzieć że pomaga.

2017-06-09 12:07

Zawsze starałam się radzić sobie z chorobami jakimiś domowymi sposobami. Raz wybrałam się do apteki po jakiś syrop na uporczywy męczący suchy kaszel z którym nie mogłam sobie poradzić. Okazało się że niesamowicie ciężko znaleźć jakiś syrop dla mamy karmiącej, dlatego myślę że artykuł jak zwykle pomocny z pewnością przyda się wielu mamom.