Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

11 objawów, że dziecko źle chwyta pierś

Data utworzenia : 2016-11-04 08:24 | Ostatni komentarz 2019-11-28 10:13

Redakcja LOVI

15494 Odsłony
156 Komentarze

Karmienie piersią jest jedną z najnaturalniejszych i najpiękniejszych rzeczy, jakie mogą spotkać mamę i jej dziecko. Jednak nie zawsze wszystko przychodzi w karmieniu piersią z łatwością.

2016-11-04 09:53

Bardzo pomocny artykuł i fajna porada z palcem- kiedy przy karmieniu poczujemy ból warto odciągnąć dziecko od karmienia wsadzajac mały palec przy kąciku ust dziecka robiąc to oczywiście delikatnie i ponownie zacząć karmić. Powinno pomóc. Cieszę się, że teraz ten wątek powstał, ponieważ być może niedługo przyda mi się bardzo:)

2016-11-04 09:37

Szkoda, ze nie wiedziałam tego wszystkiego kiedy zaczynałam moja przygodę z macierzyństwem i początki karmienia piersią były najtrudniejsze...pierwsze dziecko karmiłam z piersi tylko trzy tygodnie a później mała odrzuciła pierś i odciągałam jej mleczko przez 10 miesięcy. Bardzo pomocny artykuł szczególnie dla świeżo upieczonych mam :)

2016-11-04 08:33

Bardzo ciekawy artykuł:) Szczególnie dla " świeżych" mam, które obawiają się czy dziecko dobrze chwyta pierś. Ja w pierwszej ciązy karmiłam tylko niecałe 2 miesiące:( miałam zastój, mały spróbował butelki bo był głodny i niestety nie chciał pić mojego mleczka:( Mam nadzieję, że drugie dziecko pokarmię troszkę dłużej:)

2016-11-04 08:27

Witam. Również mam ogromne obawy z tym czy sobie poradzę czy stres nie weźmie przewagi nad chęcią karmienia piersią, jestem w pierwszej ciąży a już mam w głowie szereg myśli i obaw co jeśli nie poradzę sobie z tak prosta a zarazem trudna czynnością jak karmienie piersią. Bardzo bym chciała karmić naturalnie..