Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Publiczne karmienie piersia

Data utworzenia : 2016-08-08 18:20 | Ostatni komentarz 2016-09-06 17:24

Pamela.Mokra

3573 Odsłony
70 Komentarze

Dziewczyny co sadzicie o ostatniej aferze zwiazanej z karmieniem dzieci w miejscach publicznych? Ostatnio bylo w wiadomosciach o jakims procesie co kobieta zostala wyproszona z restauracji po tym jak zaczela karmic swoje dziecko piersia...

2016-08-09 08:50

Sylwia mnie rowniez bo przeciez jeszcze kobieta miala zasloniete wszystko pieluszka.. Ale niestety zyjemy w takich czasach ze chcemy aby wszystko bylo jak najbardziej komfortowe a tak naprawde ciezko jest znalezc chociazby restauracje,kawiarnie gdzie w toalecie znajduje sie chociazby przewijak dla dziecka? Najlepiej niech nas matki pozamykaja w domach no bo przeciez my demoralizujemy innych karmiac dziecko piersia czy przewijajac je w toalecie publicznej.... Brak slow....

2016-08-08 19:56

Ta afera mnie bardzo zbulwersowala... To jest jakaś masakra. Społeczeństwo zamiast wspierać kobiety karmiące to tylko podkłada kłody pod nogi... To naprawdę przykre. Solidaryzuje się z wszystkimi kobietami karmiącymi bo sama karmie ciągle synka. To najpiękniejszy przejaw miłości matki do dziecka a tak nie doceniany... Myślę że jeżeli matka się nie wstydzi i nie krępuje to powinna karmic tam gdzie ma na to ochotę. To powinna być dla ludzi codziennośc oraz obraz prawdziwej miłości, powinni okazać życzliwość takim matkom a nie złośliwe komentarze...

2016-08-08 19:43

Uważam, że jeżeli ktoś nie wstydzi się i nie krępuje a dziecko je i się w takich miejscach nie rozprasza to jak najbardziej mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie nikt nie powinien mówić o tym a tym bardziej wypraszać kogoś z restauracji...

2016-08-08 18:39

Bealia dzieki za przekierowanie:)

2016-08-08 18:35

http://michalgorecki.pl/2016/08/o-karmieniu-piersia-i-obrzydzonych-ludziach/ Polecam tez ten artykul. I jego przekaz.Nie patrz.

2016-08-08 18:30

W tym watku pisalam wlasnie o te Kobiecie ona nieza zaczela nawet karmic i kelner ja wyprosil do wc. Szok. http://lovi.pl/pl/forum/2/7003