Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

odstawienie

Data utworzenia : 2016-07-14 14:32 | Ostatni komentarz 2016-07-29 10:23

marta220889

1986 Odsłony
24 Komentarze

Witam, karmię syna piersią 23 miesiace. Chciałabym powoli go zacząć odstawiać. Jestem tym wszystkim zmęczonya nie to żeby mi to przeszkadzało ale to wszystko mnie po prostu przerasta. Mam dwoje chorych dzieci ostatnio wszystko mnie denerwuje powoli czuję że wpadam w depresję i nic nie mogę z tym zrobić. Mąż tez mi nie pomaga jest gorzej niz źle. Nie umiem sobie dać z tym rady od paru tygodni denerwuje mnie też właśnie karmienie mysle ze jak odstawilabym synka to będzie dla niego lepiej bo on na pewno wyczuwa moje negatywne emocje a to też nie jest dla niego niezbyt dobre.

2016-07-29 10:23

Marta czytając o Twoim życiu i zaangażowaniu w karmienie piersią podziwiam Cię kochana za wytrwałość...bo w tych czasach wychowując dwójkę chorych dzieci bez wsparcia męża jest na prawdę ciężko...dobrze że korzystasz z pomocy psychologa on najlepiej wie jak w tych sytuacjach pomóc :) Trzymam kciuki za wyjazd i abyście wypoczęli i naładowali akumulatory ;)

2016-07-28 23:32

Super Marta tylko tak dalej

2016-07-28 22:31

Marta, jesteś zuch dziewczyna! Na pewno szczęście się jeszcze do Ciebie uśmiechnie.

2016-07-28 22:00

Marta bardzo dobrze ze poszłaś do psychologa zawsze jakieś spojrzenie innej osoby Może jakąś rada dobra . Super ze masz jeszcze się na zorganizowanie wyjazdu. Myślę że jak postawiłas takie ultimatum mężowi to się o pamięta i przypomni co jest najważniejsze w życiu. Trzymam kciuki aby wyjazd był udany :)

2016-07-28 21:55

Marta jesteś bardzo dzielną kobietą! Podziwiam Cię i życzę Ci aby ten wyjazd Ci pomógł co najmniej naładować baterie. Jeśli chodzi o psychologa to bardzo dobrze, że się do niego wybrałaś. Zawsze to lepiej wygadać się specjaliście i on na pewno zapewni Ci odpowiednią pomoc czy pomoże w tym, żebyś nie miała chwil zwątpienia.

2016-07-28 17:53

Marta takze Cie podziwiam i trzymam kciuki za kazdy dzien aby byl udany.

2016-07-28 16:58

Marta podziwiam cie jestes bardzo dzielna. Mam nadzeje ze ten wyjazd scali wasza rodzine i maz sie opamieta. Napewno bys dala rade i bez niego ale on ma takie same obowiazki wobec dzieci jak ty. Pozatym lepiej rzeby dzieciaczki wychowywaly sie w pelnej rodzinie. Dobrze ze wybralas sie do psychologa zawsze to lzej na sercu gdy mozna sie wygadac. I tak jestes bardzo dzielna. Trzymam za was kciuki i milego i udanego wyjazdu zycze

2016-07-28 14:19

Autyzm mamy potwierdzony przez trzech specjalistów żaden noe miał co do tego wątpliwości. Właśnie zaplanowałam wyjazd wyjeżdżam z dziećmi i mężem w sobotę. Dałam mu ultimatum że albo zacznie się angażować w życie naszej rodziny albo niech się spakuje i do widzenia droga wolna. I tak jak jest to czuję sir jakbym była sama radzę sobie więc bez niego też bym dała radę. Postanowiłam karmić go dalej niech ma ile będzie chciał. Staram sie odprężyć i noe myśleć o tym wszystkim co mnie Dołuje przed karmieniem. Wybrałam sie również do psychologa żeby się wygadac i wyrzucić wszystkie negatywne emocje z siebie. Jest lepiej wiem ze nie będzie jiz tak jak dawniej ale zaczynam sie cieszyć każdym drobiazgiem.