Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

CZĘSTE KARMIENIE MALUCHA ORAZ PROBLEMY MAM PO PORODZIE

Data utworzenia : 2016-07-12 05:33 | Ostatni komentarz 2016-07-13 10:23

melasia

3976 Odsłony
17 Komentarze

Witam,. Od niespełna 4 miesięcy jestem mamą. Mój synek rozwija się prawidłowo zdaniem lekarzy, ale niepokoi mnie częstego karmienie malucha. Mimo już tego, że na świecie jest od paru miesięcy to wymaga karmienia jak noworodek. Częste wstawanie jest uciążliwe, więc koleżanki radziły:" Przetrzymaj malucha , bo w takim wieku to powinien przesypiać już nawet dwa razy dłużej." - tylko ja nie mam serca, on już po chwili zalewa się łzami. Sama chyba go przyzwyczaiłam do tego. Nie wiem jak zmienić to, ale żeby maluch nie ucierpiał na tym. Odnośnie własnej osoby mam problem. Ważę mniej niż przed ciążą i w przerażających ilościach wypadają mi włosy. Czy to normalne jak karmię piersią? Co mogę brać, by choć ocalić jeszcze parę włosów, ale nie zaszkodzić dla synka?

2016-07-12 06:37

Melasia jest mnóstwo wątków na nurtujące Cie problemy. Takiego szkraba 4 miesięcznego absolutnie nie można przetrzymywać, jak to napisałaś, tylko karmić go wtedy, kiedy tego potrzebuje. Z dnia na dzień będzie lepiej, unormuje sobie swój rytm dnia i nocy. Wypadanie włosów po ciąży to normalna sprawa, mi też wypadały i praktycznie witaminy nie pomogły. Po ok pół roku samo wszystko dojdzie do normy, ja po prostu ścięłam włosy, bo miałam długie i teraz już jest dużo lepiej. Możesz przyjmować zestaw witamin dla kobiet karmiących.