Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Jak zmieniają się piersi w czasie ciąży i podczas karmienia?

Data utworzenia : 2015-11-03 10:02 | Ostatni komentarz 2015-11-23 14:38

Redakcja LOVI

5087 Odsłony
20 Komentarze

Zmiany hormonalne w czasie ciąży oraz wpływ procesów laktacyjnych po porodzie istotnie wpływają na wielkość i wygląd piersi. Sprawdź co jest ich powodem i jak dbać o piersi w kolejnych trymestrach ciąży i w okresie karmienia.

2015-11-23 14:38

ja mam taki zestaw ćwiczeń na ujędrnienie piersi :D jeśli chcecie to podeślę Wam zdjęcie :)

2015-11-23 14:30

Też myślałam o ćwiczeniach ale wyszło inaczej. Ze względu na ciążę miałam bardzo wrażliwe piersi a gdy przeszło to piersi znowu urosły. Dlatego zamiast ćwiczeń używam dopasowanego biustonosza.

2015-11-23 02:14

Moje piersi z małego D przeskoczyły na duże D :P Ja dostrzegam dużą różnicę w ich wyglądzie. Są teraz dużo większe i może trochę mniej jędrne. AmiAga ja sobie tak samo tłumaczę :P Wmawiam sobie, że po zakończeniu karmienia zacznę ćwiczyć. No zobaczymy jak to będzie :D

2015-11-17 20:28

Hmm bo tą niewolą różnice to chyba tylko my potrafimy dostrzec a jeśli faceci nie to i tyle dobrze dla nas. Ja się jeszcze nie zastanawiam jak to będzie wszystko wyglądać po skończeniu karmienia. Może nie będzie tak źle a jak konieczność będzie to pomyślimy nad jakimś ujendrnieniem w formie ćwiczeń na te mięśni... (he he tak sobie tłumacze)

2015-11-17 17:42

Gdy zakonczylam okres karmienia piersią to piersi wróciły do powszedniego rozmiaru. Straciły trochę na jendrności. Nie są obwisłe , ale już inaczej wyglądają. Mąż twierdzi, że prawie nie widzi różnicy.

2015-11-15 22:23

oliwia1126, niestety z alles stanika dla siebie nie znalazłam, obwód ok, miska mała i do tego niekompatybilna ze mną. Ostatecznie, miałam wówczas jeden, od Ewy Michalak, 70J, obwód był lekko za duży, ale wolałam taki niż szukać nie wiadomo jak długo. Zwykle nosiłam zwykłe staniki, tylko więcej czasu do karmienia schodziło. Niestety szycie na zamówienie odpadało ze względów finansowych (gorseciarka tania nie jest) a do tego trzeba by daleko jechać, bo w okolicy nie ma. Teraz jestem troszkę chudsza niż wtedy, więc i biust poszedł w dół. Ale to nie pora jeszcze na szukanie. A w link spojrzałam :)

2015-11-15 21:56

gudrun to ja polecam biustonosze alles, nie kosztują co prawda 30 zł, ale można dobrać dla takich jak ja - duża miseczka mały obwód. Biustonosze naprawdę fajne, normalne, usztywniane (są i nieusztywniane, ale piszę o tych co sobie kupiłam), ładnie trzymają biust, piersi ładnie w nich wyglądają, a są do karmienia, bardzo łatwo odpinają się ramiączka. Z wyglądu wcale nie wyglądają jak te do karmienia, które mnie po prostu odstraszały. Ja chyba kupowałam tu: http://www.biustonoszedokarmienia.pl/biustonosze-do-karmienia,3.php albo tu szukałam , a kupiłam na allegro, albo i tak i tak , już nie pamiętam :)

2015-11-15 21:39

Czy też udanie się indywidualne dobranie biustonosza do brafiterki to też nie głupi pomysł jak ktoś ma problemy z doborem samemu. Lepiej zapłacić więcej i mieć coś dla nas odpowiedniego :) A piersi tylko na tym zyskują na przeszłość :) Czasem się cieszę że mam normalnie małe piersi które jak i w ciąży i podczas karmienia nie zmieniły się.