Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Straszny ból!!!

Data utworzenia : 2015-07-27 18:28 | Ostatni komentarz 2015-07-31 23:40

marta220889

11491 Odsłony
69 Komentarze

Pomóżcie!! Karmię piersią syna 11 miesięcy. Od rana jak podaje prawą pierś to jest taki straszliwy ból prawie nie do wytrzymania. Jak synek ssa to czuję jakby mi rozrywało pierś od środka. Pierś jest miękka nie ma żadnych gulek. Byłam u lekarza ale mówi że wszystko jest ok ale w takim razie z kad ten ból. Poradźcie co zrobić żeby chociaż trochę to złagodzić. Błagam pomóżcie.

2015-07-27 21:29

Jak dla mnie to infekcja grzybicza, po tym co napisałaś o tej białej kropce, kup ten clotrimazol krzywdy ani sobie ani dziecku nie zrobisz a nóż pomoże. Postosuj ze dwa/trzy dni i zobaczysz czy przynosi to ulgę. Tu masz wątki, gdzie dziewczynom bolały piersi i właśnie wyszła infekcja grzybicza: http://lovi.pl/pl/forum/2/5079/1 http://lovi.pl/pl/forum/2/4826/1 I skontaktuj się z położną środowiskową jak pisałam.

2015-07-27 21:28

Bardzo Ci współczuję bo skoro jest ból to musi być coś nie tak... nie miałam takiego przypadku więc nie mogę Ci za bardzo pomóc myślę że na Twoim miejscu zrobiłabym tak jak Artan pisze zadzwoniłabym do środowiskowej ... Kurczę może przewiałaś ta pierś daj znać czy jutro zdziałałaś coś w tej sprawie

2015-07-27 20:21

Brodawki nie jest podrażniona. Ból jest nie tylko w brodawce ale pulsuje na pierś. Na brodawce pojawiła się białą plamka N środku. Ale lekarka stwierdziła że to nic takiego a ja z bólu już nie wytrzymuje . Boli nie tylko gdy karmię.

2015-07-27 20:09

A moze masz brodawke podrazniona?? Wydaje mi sie ze tak, skoro piszesz ze tylko jedna piers.

2015-07-27 19:59

Marta a nie jest to przypadkiem zapalenie grzybicze? Jak wygląda brodawka? Nie przypomina malinki? Bo właśnie przy zapaleniu przewodów mlecznych o etiologii grzybiczej może nie być obrzęku, zaczerwienienia, gorączki a występuje silny ból właśnie podczas ssania piersi przez dziecko. Kup w najbliższej aptece clotrimazol i smaruj grubo brodawkę, a przed kamieniem zmyj z sutka. I sprawdź czy w buźce synka nie ma pleśniawek (to pędzluje się aphtinem). A jak nie dajesz rady to moim zdaniem zawsze możesz podjechać na położniczą izbę przyjęć gdzie dyżurne położne zbadają sprawę. A jutro rano zadzwoń do swojej środowiskowej i poproś o pilną wizytę.