Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1141 Wątki)

Karmienie piersią - czy ssanie piersi przez dziecko boli?

Data utworzenia : 2014-12-15 00:27 | Ostatni komentarz 2015-03-01 11:16

Izkaaa1987

8240 Odsłony
27 Komentarze

Mam pytanie do was drogie mamy Czy jak dziecko ssie piers to to boli ? Nastawiam sie nad karmieniem piersia jesli oczywiscie bede miala pokarm i sie tak zastanawiam czy to jest bolesne ? Jakie to uczucie ?

2014-12-15 15:49

Karmienie nie jest bolesne ;) Niektóre mamy mogą powiedzieć o bólu i poranionych sutkach, ale to wiąże się ze złą techniką przystawiania. Tak to karmienie piersią jest cudowne ;)

2014-12-15 14:46

Karmienie piersią jest niesamowitym uczuciem, odczuwasz szczególny rodzaj więzi z dzieckiem uczysz go cierpliwości i dajesz mu to co najlepsze. Maluszek czuje Twoją bliskość co jest dla niego najważniejsze a Ty możesz odpocząć kiedy karmisz swoje dziecko. Karmienie nie boli , ja na początku miałam problem z przystawianiem synka i z tego powodu miałam poranione brodawki ale to wszystko szybko mija. Zaraz po porodzie możesz odczuwać coś w rodzaju lekkiego ciągnięcia w momencie gdy dziecko zassie brodawkę ale to nie jest nieprzyjemne. Karmienie piersią jest cudownym uczuciem i życzę każdej mamie i Tobie również aby mogła tego doświadczyć.

2014-12-15 12:53

To jest wspaniałe uczucie! Gdy przystawiasz maleństwo do piersi to nie będziesz zastanawiała się nawet czy to boli, tak przynajmniej było w moim przypadku. Z reguły są na początku problemy z brodawkami, pękają i pieką. Zaopatrz się w maść do pielęgnacji brodawek i od samego początku nakładaj. Potem brodawki twardnieją i nie ma już żadnych problemów z karmieniem. Ja jeszcze w czasie ciąży podczas wieczornej kąpieli przecierałem brodawki szorstką gąbką, dzięki temu nie miałam dużych problemów z pękaniem. Karmienie piersią to coś wspaniałego, ja bardzo żałuję, że nie mogłam długo tak karmić.