Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Odciąganie, przechowywanie i podgrzewanie pokarmu

Data utworzenia : 2013-02-09 22:38 | Ostatni komentarz 2018-11-15 22:04

Redakcja LOVI

33980 Odsłony
129 Komentarze

W okresie karmienia piersią pojawiają się sytuacje, w których niezbędne okazuje się odciąganie pokarmu: niewielkiej ilości, by ulżyć przepełnionym mlekiem piersiom, lub większej potrzebnej do nakarmienia dziecka. Pokarm możesz ściągnąć ręką lub laktatorem.

2017-02-08 03:46

Aha no spróbuję zobaczymy, a i tak piszę sobie ile go jest, mam już 6woreczków :) jeszcze sześć i będę spokojna :)

2017-02-08 02:13

MAM ale jak rozciągniesz i dołu ten woreczek tak delikatnie wtedy mleka pokazuje na miarce dokładnie tyle samo ile w butelce ja też musiałam do tego dojść drogą redukcji i dedukcji. :)

2017-02-07 23:11

MAM tak tak ten słynny oryginalny Femaltiker ;))) Dla mnie on pachniał podpiwkiem, a smakował czymś dziwnym, bliżej nieokreślonym, ale jestem chyba jedną z niewielu, która tego bardzo nie lubi, bo większość znajomych mi mam własnie mówi, że albo jest neutralny albo nawet super smaczny ;) Widocznie moje podniebienie jakieś skrzywione hehe :) A Ty pij na zdrowie, niech idzie w cyce, żeby dało radę na ten ślub zrobić porządny zapas :) Mi też wychodziło na woreczku troszkę inaczej, ale gdy dobrze rozprzestrzeni się go przed nalaniem mleka (ja pociągałam za przód i tył jednocześnie rozchylając tak, by podstawa była na płasko, to już było niemal identycznie jak na butli :)

2017-02-07 23:05

Tak ale jak jest trochę spłaszczony woreczek, szczególnie u góry to mleko się unosi wyżej.

2017-02-07 22:50

No ja póki co magazynuję, fajne te woreczki tylko dziwi mnie jedno, że w butelce wychodzi mi np. 60 ml a jak przeleje do woreczka miarka pokazuje że jest tego mleka więcej, zauważyłaś?

2017-02-07 22:03

Wczoraj ogrzewała mleko maluszkowi, które wcześniej zamroziłam w woreczkach z canpol-u i muszę przyznać sprawdzają się rewelacyjnie.

2017-02-07 19:52

Agn_kaw femaltiker? Dla mnie on jest bez zapachu a dodaje jedynie słodkości, no ale co organizm to odbiór aromatu i smaku :) Ja.właśnie włączyłam znowu femaltiker do działania bo ściagam raz dziennie pokarm żeby zrobić zapas na moją nieobecność, jak się uda robić codziennie zapasik to zacznę dwulatkowi robić na noc kaszę na moim mleku, mało mojego mleka dostał "za młodu" więc może trochę go podkarmie dobrodziejstwem cycków ;)

2017-02-07 19:04

Corka ladnie przybiera na wadze co prawda doratmialam ja kikla razy mm ale i tak uwazam ze to sukces :-D no i dostalismy skierowanie do alergologa bo po mm gazy ja męczą ale mam nadzieje ze bede mogla karmic piersia długo i mm nie będzie nam potrzebne :-)