Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1141 Wątki)

nakładki na sutki

Data utworzenia : 2014-07-01 19:46 | Ostatni komentarz 2015-02-27 16:26

a.wozniak

23199 Odsłony
138 Komentarze

Witam! Moj problem polega na tym, ze moj 11 tyg synek karmiony na przemian butelka mm i piersia (niewystarczajaca ilisc pokarmu po porodzie) od dluzszego czasu odmawia ssania piersi, nie chce jej nawet sprobowac chwycic. Wydaje mi sie ze ssie plytko, jak puszcza piers brodawka jest pomarszczona i splaszczona. Od kilku dni wciaz odciagam mleko laktatorem by utrzymac i wzmocnic laktacje. Dodam ze odciagam b malo najwiecej 30ml. Prosze napisac czy moze nakladki na sutki beda jakimkolwiek rozwazaniem i powrotem do polubienia piersi przez synka? Bardzo mi zalezy na tym by synek wypijal chodz troche mojego mleka a o normalnym bezstresowym piciu z piersi to najwieksze marzenie!

2014-07-01 20:04

A próbowałaś skontaktować się z doradcą laktacyjnym, który pomógłby Ci w prawidłowym przystawieniu dziecka do piersi? Bo wiesz, może z brodawkami wszystko ok, tylko kwestia odpowiedniego przystawienia do piersi? Nakładek w tej sytuacji raczej bym nie stosowała.

2014-07-01 20:02

Nakładki troszkę utrudnią ssanie mleka z piersi. Ja ich nie stosowałam, ale możesz spróbować. Każde dziecko jest inne, może twoje będzie piło z nakładkami.