Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Gdzie się podziało mleko?

Data utworzenia : 2014-05-06 11:39 | Ostatni komentarz 2016-02-12 20:17

Redakcja LOVI

14592 Odsłony
51 Komentarze

Chyba mam za mało mleka... Może powinnam dokarmiać malucha, żeby go nie zagłodzić!? Na początku drogi mlecznej często możesz mieć takie wątpliwości. Co się kryje za tak zwanym brakiem pokarmu? Kiedy wystarczy zachować spokój, a kiedy trzeba podjąć konkretne działania naprawcze?

2014-05-06 20:19

Landens to mogło być spowodowane tym, że podczas grypy traciłaś duże ilości płynów i trudno je było uzupełnić przy biegunce czy wymiotach. Redakcjo, ogromny plus za wspomnienie o możliwości karmienia odciąganym mlekiem ;). Artykuł jest odpowiedzią na bolączki wielu mam, które w tym krytycznym momencie zazwyczaj rezygnują z karmienia naturalnego dodatkowo upewniane przez tzw.życzliwe osoby, że to dlatego, że mało pokarmu mają i trzeba podać mm dziecku, bo je zagłodzą... Mam nadzieję, że w takich chwilach mama odnajdzie ten artykuł i on da jej siłę i motywację, by przetrwać ten trudny, choć krótki okres i pozwoli cieszyć się przyjemnością jaką daje kn.

2014-05-06 18:24

Ja traciłam pokarm na kilka dni podczas miesiączki, a po porodzie pojawiła się bardzo szybko bo 3 miesiącach. I właśnie podczas tych dni laktacja zanikała, ale wraz z końcem powracała. Synka karmiłam 2 lata.

2014-05-06 12:54

ja straciłam mleko dosłownie na kilka godzin, podczas grypy jelitowej, już myślałam że to koniecmojego karmienia ale siła umysłu działa cuda, wierzę w to, że mleko pojawia się w mózgu a nie w piersiach