Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Kapturkowe mamy

Data utworzenia : 2013-01-31 19:46 | Ostatni komentarz 2016-06-09 07:51

aanuzia1987

52010 Odsłony
105 Komentarze

Karmiłyście swoje dzieci przez tzw. kapturki czyli silikonowe osłonki na piersi? Jakie są wasze doświadczenia z tym związane?

2016-06-09 07:51

Dorka najwazniejsze ze znalazlas dobry sposob i synek ladnie je

2016-06-07 18:52

Dzięki Wam za rady! Kupiłam sobie nakładki formujące z medeli i udało się :) Mój Synek już trzeci dzień ssie bez kapturków i chwytanie piersi przychodzi mu coraz łatwiej :) Jak widać nie ma uniwersalnych recept, trzeba się nie poddawać, próbować i szukać sposobów najlepszych dla siebie i Maleństwa i wszystko się uda :)

2016-06-01 23:20

Dorka ja robiłam tak,że podczas karmienia (ale nie na samym początku) gdy córka wypluła pierś to wtykałam jej bez kapturka. Na początku się o to wkurzała ale próbowałam przy każdym karmieniu. Po jakimś czasie złapała pierś i dokończyła jedzenie bez kapturka. Gdy to opanowałyśmy to coraz wcześniej ściągałam kapturek. Aż w końcu raz spróbowałam podać bez kapturka i jakoś poszło :) Na wszelki wypadek zawsze miałam jednak przy sobie kapturki bo jak miała gorszy dzień to potrafiła sie wkurzyć,że nie dostała gumy

2016-06-01 14:55

Próbowałam. Ale wtedy zaczyna wypływać mleko, po którym ślizgają się wargi malucha. Jest szansa, że za jakiś czas będzie łatwiej?

2016-05-30 20:32

A próbowałaś wyciągać brodawki laktatorem? Gdyby zrobić tak przed karmieniem, to maluchowi będzie łatwiej złapać.

2016-05-30 13:01

Dziewczyny, czy macie jakieś sposoby na to, by oduczyć maluszka ssać z kapturków i chwytać samą pierś? Jesteśmy tydzień po porodzie, kapturki uratowały moją laktację, bo mam płaskie brodawki. Ale położna sugerowała, żeby powoli z nich rezygnować, ja też wolałabym przejść na samą pierś - tylko to strasznie trudne! Wczoraj Synek załapał kilka razy, dziś jest kryzys, proszę doradźcie coś...

2016-03-29 11:17

Mnie się wydaje, że ona gryzie je dlatego, że gryzie też smoczek. Gdy miałam ostatnio poranioną brodawkę byłam gotowa pogodzić się z kapturkami jednak córa skutecznie mnie zniechęciła

2016-03-25 20:48

bo to czuć że to sztuczne jest... bratowa też po jednym użyciu zrezygnowała z tym że ona kupiła bo córcia jej brodawki pogryzła :)