Karmienie piersią (981 Wątki)

Piękne piersi

Data utworzenia : 2014-03-03 22:30 | Ostatni komentarz 2018-09-18 11:53

Redakcja LOVI

12631 Odsłony
79 Komentarze

Laktacja wpływa na zmianę rozmiaru piersi, a skóra musi sobie z tymi zmianami poradzić. Dlatego Twój biust potrzebuje szczególnej pielęgnacji, i to już wtedy, gdy jesteś w ciąży. Przeczytaj, co pomoże, a co nie służy zachowaniu ładnego kształtu i zdrowego wyglądu piersi. Dowiedz się także, jak dbać o najwrażliwszą i najbardziej narażoną w czasie karmienia część piersi - o brodawki.

2018-09-18 11:53

Może tak być Agata.

2018-09-13 06:40

Aisa wydaje mi się, że daria-0 i annakwiatek to ta sama osoba, która prowadzi fikcyjną rozmowę :-)

2018-09-10 14:42

Brała tabletki Perfect bust: http://perfectbust.com.pl/ . Z tego co wiem to chyba również stosowała krem z serii. Musiałbym się jej więcej doptyac. Jak coś to pytaj się to jej się dopytam o inne rzeczy.

2018-09-10 10:32

Daria osobiście nie wierzę w cudowne powiększenie biustu w tabletkach trochę poszperalam i niestety producenci tabletek opisują je niby na podstawie badań niestety te badania nie istnieją tzn nie ma żadnych naukowych artykułów opartych na badaniach ani nie ma śladu żadnych badań na temat tego że działają. Więc osobiście nie jestem przekonana. Agata fakt wygląda jak kolejna reklama.

2018-09-10 07:27

Jakie tabletki brała? Jesli rzeczywiscie tabletki podziałały to faktyznie jest to o wiele lepsze rozwiazanie niż te wszystkie operacje. Wystarczy sobie zobaczyć zdjęcia komplikacji po operacjach brr....

2018-09-08 20:14

Czyżby znowu jakiś marketing się tu wkradał ?? :-)

2018-09-07 14:19

Zależy jak ktoś to traktuje.Dla jednej osoby jeden rozmiar to dużo,drugiej to nie wystarczy. I właśnie takie powiększenie można uzyskać. Za pomocą tabletek biust powiększyła moja siostra. Na początku trochę się nabijałam, że próbuje powiększyć piersi w ten sposób (szczególnie, że nie miała jakiegoś małego biustu ale oczywiście uparła się, że musi mieć większy). No ale z czasem okazało ie,ze tabletki zaczęły działać tak wiec przyznałam jej honor. Ostatnio sama zastanawiałam się czy nie spróbować

2018-09-07 09:13

Ile tak z ciekawości mozna powiększyć w taki sposób biust?