Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Karmienie po cc w szpitalu

Data utworzenia : 2013-01-19 01:55 | Ostatni komentarz 2013-12-16 23:07

lusi_ja

8214 Odsłony
19 Komentarze

W moim przypadku nie było wesoło, po cc dziecko widziałam przez pół minuty.Dotknąć i przytulić mogłam po 25 godz. od cesarki. I tu niespodzianka , nie wyrażałam chęci karmienia dziecka sztucznie. Nikt nawet nie spytał czy chcę odciągnąć pokarm,kiedy przystawiałam syna do piersi płakał i nie umiał ssać.Położna stwierdziła krótko ,że karmiony jest sztuczną mieszanką a ja nie mam pokarmu. Mimo prośby o pomoc w przystawianiu do piersi nie doczekałam się reakcji. Po 7dniach w szpitalu dziecko było przy piersi 13razy.A Po powrocie do domu walczyłam o pokarm i o naturalne karmienie. Niestety po 6 tyg.walki pokarmu nie było, a położna zaleciła zasuszenie mikroskopijnej laktacji przez noszenie bardzo mocno zapiętego biustonosza. Jak wyglądały wasze pierwsze dni laktacji w szpitalu?

2013-01-19 13:57

Na szczęście w moim szpitali bardzo pielęgniarki pomagały i zwracały uwagę na sposób karmienia, a to zapewne przez to, iż przy szpitalu funkcjonuje poradnia laktacyjna. Zawsze patrzyły jak dziecko pije i czy dobrze trzyma brodawkę.

2013-01-19 11:41

Niestety wiele mam nie otrzymuje należytej pomocy w szpitalu co właśnie niejednokrotnie kończy się brakiem pokarmu,a położna ,która odwiedza nas w domu może się okazać dobrym aniołem i pomóc.

2013-01-19 10:19

moja kolezanka miala cc i nie miala pokarmu maly plakal bo byl glodny a jej tez nie chcieli dokarmic pila herbatki na laktacje, w polozna w domu kazala jej na laktacje wypic piwo karmi