Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1166 Wątki)

Odciaganie pokarmu a praca.

Data utworzenia : 2018-12-05 16:12 | Ostatni komentarz 2022-10-06 11:02

W.Bilnik

911 Odsłony
11 Komentarze

Witam. Córka 22 grudnia skończy 6 miesięcy a ja od nowego roku wracam do pracy na cały etat. Karmimy się wyłącznie piersia. Pod moją nieobecnosc dziecko zostaje z tata. Proszę o poradę jak rozwiązać sprawę karmienia w czasie mojej nieobecności. Nie chce wprowadzać mleka modyfikowanego, myślę żeby ściągać pokarm rano ale czy ja wytrzymam 8 godzin bez karmienia ? Może są tu mamy które były w podobnej sytuacji i coś doradza ? Jak to wyszło im w praktyce ?

2018-12-05 22:11

Myślę, że będziecie mogli już zacząć rozszerzanie diety, a zanim pójdziesz do pracy spróbuj odciągnąć pokarm i spróbować dać z butelkI. Zorientujesz się czy maluszek będzie chętny na jedzenie z butelki. Warto by było też odciągać w przerwie w pracy. Podejrzyj sobie jeszcze ten wątek bo tutaj dziewczyny też piszą na ten temat -> https://lovi.pl/pl/forum/2/10804

2018-12-05 20:00

Jak dobrze pamiętam, jako matka karmiaca przysługuje Ci przerwa na odciagniecie pokarmu a w pracy możesz być godzinę krócej. Oczywiście o ile masz umowę o pracę...

2018-12-05 18:47

Jeśli Twoja córeczka będzie chciała pić mleko z butelki to odciaganie pokarmu to bardzo dobry pomysł. A co do Ciebie.. zawsze możesz mieć ze sobą laktator i w pracy ściągać pokarm do tego momentu aż poczujesz ulgę. Po czasie myślę że Twoje piersi przyzwyczają się do nowej sytuacji. Pytanie tylko jak zareaguje Twoja córeczka.