Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1166 Wątki)

Z piersi na mleko modyfikowane. Co się zmieni?

Data utworzenia : 2018-11-02 12:50 | Ostatni komentarz 2022-09-20 16:19

Redakcja LOVI

5841 Odsłony
66 Komentarze

Jeśli wcześniej karmiłaś piersią, po wprowadzeniu mleka modyfikowanego pewne rzeczy mogą Cię zdziwić. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać, po przejściu z piersi na butelkę.

2018-11-02 16:57

Moja córka nie akceptuję mleka modyfikowanego. Nie smakuje jej. Już zdążyła odróżnić całą zamrażarke mojego mleka. Córka dostaję nabiał i chętnie go je. Ale nie mleko modyfikowane. Kupki się zmieniły i kolor i konsystencja. Ale jest to też spowodowane jedzeniem mięsa po mięsie kupki są bardziej śmierdzące. Ze spaniem się nic nie zmieniło córka przesypia całe noce. Każde dziecko jest inne i inaczej reaguję na zmianę z piersi na mleko modyfikowane.

Konto usunięte

2018-11-02 13:42

Swietny artykul. My wlasnie od tygodnia jestesmy wyłacznie na mm. Poczatkowo byla wylacznie piers, pozniej pojawily sie problemy i kilka incydentow z doakarmianiem, ale caly czas piers, no i niestety pojawily sie problemy z laktacja. Coraz czesciej podawalam juz mm, ale w nocy karmilam jeszcze piersia. Od tygodnia nie karmie juz nawet w nocy, bo Coreczka odrzucila piers. Z kupkami faktycznie zmiana. Maja zupelnie inny kolor, zielono ciemny i inna czestotliwosc oraz regularnosc. Smieszy nas to, ze bedac rano w lazience zabieram Corke ze soba, a ona zawsze punkt 7:30 robi kupe :D jakby wiedziala, ze trzeba to zrobic w lazience :D Mitem wg mnie jest to, ze na mm dziecku latwiej przespac noc. Owszem zdarza sie tak, ale moja raczej i tak budzi sie przynajmniej raz w nocy na karmienie.