Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Nocne ściąganie mleka

Data utworzenia : 2018-10-30 07:54 | Ostatni komentarz 2022-12-01 09:01

Malgorzata.Kozlowska

3347 Odsłony
18 Komentarze

Cześć dziewczyny, Pytanie kieruję głównie do mam KPI od 5 miesięcy sama jestem mamą KPI bliźniaków. Na początku laktatora używałam dosyć często, żeby zwiększyć laktację. Później jak wszystko się unormowało zaczęłam ściągać mleko co 4h - 6 razy w tym raz w nocy. Niestety dzieci są coraz bardziej absorbujące i z czasem z 6 ściągnięć zrobiło się 5 ( w tym jedno w nocy) jednak nie zauważyłam znacznego spadku mleka . Niestety dwójka dzieci w dzień potrzebuje dużo uwagi i nie ma czasu na jakiś sen i odpoczynek, jedyny to w nocy , bo przesypiają już od 21 do 6 rano a o 23 ostatni posiłek. Momentami w dzień wyglądałam jak upiór ;-). Ostatnio kilka razy nie wstawałam już w nocy na ściąganie mleka i zauważyłam że rano jestem w stanie nawet więcej go ściągnąć tj. ok 550ml. Gdzie sumując ściąganie w nocy i rano wychodzi ok 450ml-500ml. Tyle, że wtedy ściągam już mleko tylko 4 razy dziennie, ale ilość mleka w ciągu dnia nie spada. Czy przez to, że nie będę ściągała mleka w nocy może mi się zmniejszyć laktacja? Jeżeli kobieta karmi naturalnie to ciągle jest powtarzane, że nocne karmienia są bardzo ważne, jeżeli chce się utrzymać laktację. Chciałabym dzieciom podawać swoje mleko jak najdłużej.

2022-12-01 09:01

no właśnie ja nie rozumiem czegoś takiego bo to jest typowa strona lovi i powinny być tylko i wyłącznie  takie produkty oraz opinie

2022-11-30 22:13

Nie rozumiem takich właśnie reklam, wiedzą że jesteśmy fankami tej marki i nie będziemy innego sprzętu tutaj powielać w reklamach czy chwalić w postach 

2022-11-30 15:36

My laktator lovi jeszcze nie testowaliśmy. Może uda się niebawem.

2022-10-30 07:31

No ktoś stworzył sobie konto na profilu żeby robić reklamę innego sprzętu Lovi myślę że to wychwyci prędzej czy później i usunie takie konto 

2022-10-30 01:37

Dość często pojawiają się reklamy na forum urządzeń innych marek niż lovi heh  

2022-10-30 01:34

Pewnie tak, ale nic dziwnego, bo jest jednym z lepszych na rynku :) 

2022-10-29 20:05

Tutaj raczej będą fanki laktatorów LOVI, sama taki wszystkim polecam

2018-11-02 21:50

Alicjas jak się karmi piersią to tak ;) jak się odciaga laktatorem to niestety ilość pokarmu się zmniejsza :/ Bo lakrator to nie dziecko :D Karmiłam odciaganym mlekiem 8,5 miesiąca i jeśli z biegiem czasu ograniczalam ilość razy odciagania mleka to po jakimś czasie niestety mleka było mniej . Nieraz i kryzysy były przez to . Jeśli zależy Ci na karmieniu swoim mlekiem to przynajmniej raz odciagaj w nocy :)