Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Ból brodawek podczas karmienia piersią

Data utworzenia : 2018-06-01 21:20 | Ostatni komentarz 2018-06-22 12:36

Redakcja LOVI

5197 Odsłony
76 Komentarze

Bolesność i uszkodzenia brodawek to jeden z najczęstszych problemów pojawiających się na początku karmienia. Poznaj ich przyczyny i metody leczenia.

2018-06-22 12:36

Nie słyszałam akurat o tym kremie, ale wygooglowalam i wydaje się być ciekawy. Mimo iż komentarz brzmi nieco jak reklama :)

2018-06-21 21:54

JA w pierwszym tygodniu miałam okropnie popękane i bolące brodawki na które nic nie pomagało. W końcu koleżanka poleciła mi krem z motherlove i to on poradził sobie z moim problemem. Szybko i skutecznie złagodził ból i dyskomfort a przy tym jest bardzo bezpieczny dla maluszka.

2018-06-13 05:07

Oj nie da się. Ja chciałam kapturek stosować gdyż brałam pod uwagę karmienie mieszane od samego początku gdyż kończyła studia o musiałam dziecko zostawiać na prawie cały weekend. Chciałam żeby jadł też z butelki. Ale dla mnie wszystkir te kapturki były za głębokie. Sutek nie wypełniał nawet połowy i synek chwytak sam silikon

Konto usunięte

2018-06-13 04:27

Ciekawe id czego to zakeży, że jedno dziecko ssie bardzo długo, a inne nie ma ochoty. Wszyscy powtarzają. Karm jak najdłużej, tylko że dziecka nie da się zmusić

2018-06-13 00:49

Tak wiem o tym. Tylko ja przed czasem nie kupowałam. Po porodzie córka nie mogła załapać piersi. Położna przyniosła mi kapturek taki jaki mieli na stanie. Przez ten czas zrobiło się gorzej. Ale bez kapturka córka by była głodna. Więc ja wolałam mieć poranione brodawki by córka była najedzona. Z dwojga złego lepiej że to ja się męczyłam niż córka.

2018-06-12 22:54

To ja miałam szczęście i brodawki bolały mnie tylko na początku. Jak Syn gryzl to szybko go oduczyłam zabierając mu pierś. A w obu przypadkach oczywiście smarowałam piersi własnym mlekiem i dużo wierzyłam. Aneta bo właśnie tak jak w Twoim przypadku nakładki jeśli są źle dobrane powodują ból. Dlatego ważne jest żeby byku odpowiednio dobrane jeśli nie wiemy jak to ma wyglądać najlepiej poprosić o pomoc położna bądź CDL.

2018-06-12 12:58

Każde dziecko jest inne, wiadomo, a poranione brodawki cóż, nie tylko na początku bo i potem w trakcie karmienia się zdarzają. Bo maluch zmienia siłę ssania, bo wychodzą ząbki itd.

2018-06-12 06:01

Ból brodawek na początku karmienia jest niesamowity. Ja oprócz bólu miałam mocno poranione brodawki. Dodatkowo wszystko pogłębila nakładka przez którą karmilam córkę. Była ona za duża. Więc mąż kupił mi mniejszą ale to już zdążyło się wszystko zaostrzyc. Podczas całego pobytu w szpitalu smarowalam brodawki własnym mlekiem. Poranione brodawki się z czasem zagoily i się przyzwyczaił do ssacego dziecka. Ale podczas poranionych brodawek ból był jeszcze większy.