Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Mała nie chce ssać. Pomocy

Data utworzenia : 2018-05-24 16:13 | Ostatni komentarz 2018-05-29 07:43

Ewa.Bobek

1170 Odsłony
19 Komentarze

Witam jestem tu nowa i nie wiem czy już był taki temat. Mala ma 2 tygodnie karmie ja piersia narazie ale mam problem karmienie trwa 2 godz. Mała ssie tylko chwilkę moze w sumie 5 min a pozniej tylo trzyma pierś w buzi próbuje na wszystkie sposoby ja pobudzic do ssania nic nie działa rusza buzia ale nawet nie polyka. Niestety nie przybiera na wadze i polozna kaze dokarmiac. Ja wiem ze jak dam mm to z kp będą nici bo to samo przerabialam z pierwszym ktory pierś odrzucił momentalnie dlatego chcialabym zawalczyc ale nie wiem co robić. Jestem w rozsypce zwlaszcza ze mój starszy dwulatek też domaga sie uwagi a ja nie mam czasu bo mała wciąż sobie cycka a próba jej odlozenia konczy sie placzem. Poradźcie coś bo jestem zalamana. Przepraszam ze tak długo ale nie mam się komu wyzalic.

2018-05-24 21:27

Ewa myślę ze warto spotkać się z doradcą laktacyjnym. A co z położna? Była ba wizycie patronazowej?

Konto usunięte

2018-05-24 20:07

Ja na poczatku tez tak mialam. Malutka troche possala, a potem ssala, ale nie przelykała nic :( balam sie, ze nie mam mleka. Caly czas walcze o kp, a nie jest latwo. Dzis kolejny dzien spedzony na piersi. ale widze i slysze ze Corcia sporo zjadla, ale co z tego skoro jej potrzeba bycia przy piersi jest tak ogromna, ze nawet jesli sie naje to musi byc przy cycuchu, bo jak tylko sie oddale to od razu placz. Mam nadzieje, ze dziewczyny Ci duzo eiecrj doradza. Ja dopiero zsczynam sewoja przygode z kp, a jej sciezki sa krete, ale bede trzymac za Ciebie kciuki tak samo jak i za siebie :-)

Konto usunięte

2018-05-24 19:33

Ewa - spotkaj się z doradcą laktacyjnym. On Ci pomoże w takiej sytuacji. Może źle przystawiasz córę do piersi?