Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Karmienie piersią i cykle miesiączkowe

Data utworzenia : 2018-05-10 22:48 | Ostatni komentarz 2018-06-08 09:28

Ewka123

2198 Odsłony
78 Komentarze

Hej mamy karmiące i miesiączkujące jak wyglądają wasze cykle miesiaczkowe ?

2018-06-08 09:28

Mandarynka, bo stresująca i tak bardzo absorbująca praca to też nie małe utrudnienie. Zwłaszcza, jak ktoś jest bardzo odpowiedzialny i taki obowiązkowy. Mnie się udało zajść w ciążę akurat jak dłużej byłam na zwolnieniu z córką.

2018-06-04 22:41

Mandarynka moja koleżanka miała tak samo. Bardzo długo starali się o dziecko próbowali chyba już wszystkiego jeździli z mężem po całej Polsce żeby tylko się udało. Po wielu latach stwierdzili, że dziecko nie jest im dane i się poddali. Bardzo krótko po tym okazało się, że jest w ciąży. Po prostu odpuścili i się udało.

2018-06-04 13:39

Tak w głowie jest zawsze największy problem jeśli chodzi o staranie się o dziecko i faktycznie coś w tym jest ze im się bardziej chce to nie można lekarz mojej koleżance która długo z mężem się starała o dziecko powiedział żeby gdzieś wyjechali kupili dwie butelki wina i wtedy się starali :-) Moja druga koleżanka z kolei zaszła w ciążę jak się zwolniła z pracy (ona wiedziała co robi, powiedziała że jak dalej będzie pracowała w tym miejscu to im się nie uda bo ona jest zestrsowana praca) i rzeczywiście zaszła w ciążę dwa tygodnie później. Nie miała wtedy żadnych świadczeń, ani kasy w ciąży ani na macierzyńskim, ale powiedziała że to że ma córkę jest dla niej ważniejsze, ledwo ciągnęli koniec z końcem z pracy męża ale dziecko było i jest dla nich ważniejsze

2018-06-04 13:20

Kasia czasem po prostu małżeństwo chce ale ma wątpliwości i stąd też blokada może być a często jest tak ze chcą ale oboje są jednej myśli i myśla co będzie to będzie jak się uda i udaje się od razu dużo zależy od obojga bo zarówno mąż może być zablokowany psychicznie jak i żona albo oboje albo jedno z nich.

2018-06-04 12:59

Blokada psychiczna faktycznie przeszkadza. Często jest tak, że jak małżeństwo bardzo chce mieć dziecko ma z tym ogromne trudności. Dopiero jak para odpuszcza idzie na spontan to często jest tak że się udaje. A znowu paradoksalnie jak laska pójdzie na dyskotekę to trafi akurat w ten dzień i okazuje się że jest w ciąży.

2018-06-03 09:16

blokada psychiczna jest bardzo ważna czssto się zdarza nie widać problemów medycznych ale lekarze w Polsce rzadko kiedy zwracają uwagę na to że to psychika może blokować oni wgl często nie przyjmują tego do wiadomości z kolei na zachodzie że tao się wyrażę jest brana ta sfera pod uwagę też przy właśnie leczeniu jest leczenie psychologiczne i farmakologiczne nie tylko farmakologiczne jak u nas ale mam nadzieję że i u nas wiedzą się poszerzy o te sferę w końcu.

2018-06-03 09:11

Blokada psychiczna to też na pewno ogromna przeszkoda, jak we wszystkim. Przy laktacji psychika ważna i tutaj też. Agata, widocznie taka jej natura. Wszystkie dzieci nie mogą być spokojne, bo byłoby nudno :P

2018-06-02 22:50

haha nie no bez jaj dziewczyny :D 7 żon. z tego co słyszałam to najlepiej co 2 dzień systematycznie i wtedy jest duża szansa . :D