Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Guz w piersi.

Data utworzenia : 2018-03-06 03:02 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:17

Konto usunięte

12422 Odsłony
25 Komentarze

Witam. Mam 29 lat urodziłam 6.01.18 pierwsze dziecko. Karmię piersią. Dziecko przybiera prawidłowo. Przez ok.10 lat z przerwami przyjmowałam antykoncepcję. Zanim nauczyłam się prawidłowo karmić małą trochę minęło. Miewałam zastoje, ale towarzyszył im ból i tylko karmienie lub odciąganie przynosiło ulgę. Wczoraj podczas prysznica wyczułam dość duży guzek, najgorsze że on nie boli. Karmie tą piersią ale nie czuje żeby się zmniejszył. Moje pytanie jest takie czy wszystkie zastoje bolą?

2018-03-06 08:35

Zastoje raczej bolą. Ale też kiedyś podczas karmienia piersią zrobił mi się właśnie jakiś niebolący guzek. Oczywiście się zestresowałam, na szczęście po wizycie u ginekologa i badaniu usg, okazało się, z e to nic groznego i po kilku dniach samo zniknęło. Teraz juz nie pamiętam, co dokładnie mówił lekarz, ale moja koleżanka miała podobna sytuację i tez na szczęście skończyło się na strachu. Wiec się nie denerwuj, umów się na wizyte u lekarza, zrób sobie usg. I bądź dobrej mysli:). Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!