Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Powikłania zapalenia piersi

Data utworzenia : 2018-02-05 18:35 | Ostatni komentarz 2019-09-23 08:08

Redakcja LOVI

2599 Odsłony
11 Komentarze

Zapalenie piersi to choroba ściśle związana z laktacją. Niewłaściwe lub zbyt późno rozpoczęte leczenie może skutkować przykrymi powikłaniami, takimi jak zmniejszenie produkcji pokarmu, nawrót zapalenia piersi i ropień.

2018-02-14 12:11

Mnie zapalenie ominęło, ale nie ukrywam, że bałam się tego jak ognia. Przy nawałach i bardzo bolesnych piersiach, zatkanych kanalika, jak poczytałam o zapaleniu to byłam nieźle wystraszona. Mam nadzieję, że i drugim razem nie doświadczę zapalenia.

2018-02-06 19:51

Sama kilka razy miałam zapalenie piersi. Jest to bardzo bolesne. U mnie niestety żadne masaże czy przykładanie kapusty nie zdało egzaminy. Prysznic ciepłą i z zimną wodą też nie. Córka w tym czasie czesto przystawiałam do piersi ale po tym też nie było efektu. Więc dodatkowo jeszcze z tej piersi sama ściągałam pokarm. Zapalenie czasami trwało dzień, a czasami kilka dni. Przez cały okres zapalenia piersi towarzyszył mi niesamowity ból. Lovi kolejny dobry temat do poruszenia.

2018-02-05 18:37

Kolejny super artykuł lovi :) przeszłam kilka razy zapalenie piersi przez moją hiperlaktacje.