Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Propozycje i błędy na forum

Data utworzenia : 2013-01-17 11:29 | Ostatni komentarz 2022-01-22 22:38

P.Janik

86211 Odsłony
1319 Komentarze

Ułatwimy pracę moderatorom. Piszcie tutaj propozycje, zauważone błędy, powtarzające się posty. To od nas przecież zależy jak to wszystko będzie wyglądać.

2013-04-05 23:02

Hmm a może by tak czat dla użytkowników którzy akurat są dostępni na forum? ;-)

2013-04-04 08:36

Rozumiem. Wyszłam z taką propozycją,b o łatwiej byłoby mi się odnieść do postu zaległego (na bieżące można odpowiedzieć bez cytowania i jest jasne, do kogo i o co chodzi. A brak przejrzystości to wina wyłącznie użytkowników, którzy cytują, moim zdaniem, dla zabawy i to niemalże każdy post. Cóż, damy radę :)

2013-04-03 20:49

Proud Mommy, o tym myśleliśmy, gdy zakładaliśmy to forum. Analizowaliśmy inne fora, ich przejrzystość, czytelność i doszliśmy do wniosku, że z tej opcji zrezygnujemy na rzecz przejrzystości. Na forach, na których jest ta opcja, robią się niestety bardzo długie posty cytujące wypowiedzi, które cytują inne wypowiedzi, które cytują kolejne wypowiedzi. Proponujemy, aby w odniesieniu do danej wypowiedzi zaczynać komentarz od nicku autora tej wypowiedzi, do której się odnosimy. Anita-1981 wrócimy z odpowiedzią po konsultacji z naszym zespołem programistycznym (czy w ogóle da się w naszym przypadku coś takiego zrobić).

2013-04-03 12:22

zauważyłam, że moja kolejna prośba została umieszczona nie w tym wątku co trzeba, za co przepraszam prosiłabym o możliwość zacytowania wypowiedzi innego użytkownika, żeby było wiadomo, do czego (i kogo) konkretnie odnosi się moja wypowiedź :)

2013-04-02 22:30

A czy nie fajnie by było, gdyby zakładki w których są odpowiedzi których nie czytaliśmy zmieniły kolor na różowy lub tłusta czcionke, wówczas byśmy wiedzieli że są w tym wątku nowe odpowiedzi lub tematy

2013-03-19 11:23

Proud Mommy - dobra wiadomość :) Wkrótce na naszym forum pojawi się opcja, o której piszesz :) Pozdrawiamy

2013-03-18 08:15

Ja prosiłabym o możliwość podlinkowania do strony internetowej. Byłoby to pomocne w utworzonym przeze mnie wątku o warsztatach :)

2013-03-14 18:20

Mamuśka, Monika_b dziękujemy za propozycje, już podjęliśmy temat i zobaczymy, co da się zrobić. Nam też bardzo zależy, żeby było Wam jak najłatwiej i najprzyjemniej :) poruszać się po naszym forum.