Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Propozycje i błędy na forum

Data utworzenia : 2013-01-17 11:29 | Ostatni komentarz 2022-01-22 22:38

P.Janik

86222 Odsłony
1319 Komentarze

Ułatwimy pracę moderatorom. Piszcie tutaj propozycje, zauważone błędy, powtarzające się posty. To od nas przecież zależy jak to wszystko będzie wyglądać.

2013-05-12 19:29

Iwono - dziękujemy za wskazanie - poprawiliśmy :) Pozdrawiamy

2013-05-12 13:20

Droga Redakcjo czy mogę poprosić o poprawienie mojego postu "mycie raczek" na "mycie rączek" w dziele Małe dziecko. Z mojej nieuwagi popełniłam błąd ;)

2013-05-08 11:14

Dominika.Dzierdz wysłaliśmy prośbę do programisty o dodanie kryterium "nick" do wyszukiwarki. Czekamy na odpowiedź. Jak tylko dam na znać odnośnie możliwości, to się odezwiemy w tej sprawie.

2013-05-07 14:54

W wątku tematy ogólne pytałam czy jest możliwość wyszukania wypowiedzi po nicku osoby? Jedna z forumek odpowiedziała że nie ma takiej opcji i pokierowała bym swoją propozycję wpisała tutaj, więc tu ukłon w stronę redakcji Lovi może warto o czymś takim pomyśleć, bo bardzo chętnie przeczytałabym przynajmniej kilka postów osób które zostały uznane za najbardziej pomocne. Pozdrawiam

2013-04-23 17:14

Proud Mommy - nie ma sprawy. Cieszymy się, że mogliśmy to wytłumaczyć :) Tym bardziej, że z całą pewnością nie jesteś jedyną osobą, której te wyjaśnienia pomogą :) Pozdrawiamy

2013-04-22 22:34

No faktycznie! Nie zwróciłam na to większej uwagi (moje, niemoje). Czytam wybiórczo - "Nowe komentarze" i stąd te zamieszanie. Przepraszam!

2013-04-22 16:00

Proud Mommy - dziękujemy za dołączenie zdjęć. Wydaje nam się, że problem wynika z niejasności - czym na naszym forum są „moje wątki” a czym „ulubione wątki”. „Moje wątki” to te, które założyłaś, których jesteś autorką. Natomiast „ulubione wątki”, to te które Cię zainteresowały na tyle, by dodać je do ulubionych - czyli obserwowanych, klikając w serduszko pod tekstem wątku. W profilu użytkownika (w miejscu, które pokazałaś na screenie) będziesz widziała informację o komentarzach w założonych przez Ciebie wątkach. Natomiast niżej w profilu są opcje poświęcone ulubionym wątkom - tam, jeśli się pojawią nowe komentarze w zaznaczonych (o czym świadczy aktywne czyli różowe serduszko) przez Ciebie wątkach, ta informacja pojawi się na niebiesko. Przy czym „moje wątki” możesz dodawać do „ulubione wątki”, wtedy w obu miejscach będzie się pojawiała informacja o nowych komentarzach. Proud Mommy - czy o to chodzi? Czy to co wyżej rozjaśnia sytuację? Pozdrawiamy serdecznie

2013-04-22 10:39

hehe:)