Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2020-09-08 15:21

Redakcja LOVI

4770 Odsłony
60 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2020-09-08 15:21

Wkładki laktacyjne oddałam dla koleżanki ponieważ obecnie nie są mi one potrzebne. Prezent bardzo przypadł do gustu ponieważ te co używała przeciekały. A z tych jest bardzo zadowolona. Nawet po całej nocy wkładka była sucha. Są cienkie więc niewidoczne nawet pod obcisła bluzka. Dostępne są w różnych kolorach więc można dopasować je do koloru bielizny. Bardzo dobrze się trzymają, nie przemieszczają się.

2020-07-06 22:59

Najlepsze wkładki z obecnych na rynku. Przy nawale pokarmu a przespanej porze ściągania nic mi nie przeciekało. A co najważniejsze... moglam czuc sie swobodnie, bo były niewidoczne. W obcisłej sukience nie było widać nawet. Wszystkie kolory mialam po kilka paczek. Aaaa no i piekne wykończenie wzorem �

2020-06-22 18:11

Wkładki świetne. Nawet po całej nocy nic nie przecieka a w wkładce pelno mleka. Cienkie i mało widoczne. Najlepsze jakie miałam. Niestety cena trochę odstrasza.

2020-05-03 21:39

Najlepsze wkładki jakie miałam, cieniutkie,chłonne, ale niewidoczne nawet pod obcisłą bluzką, nie przemieszczają się. Występują w trzech kolorach więc można idealnie dopasować do koloru bielizny. Testowałam je już wcześniej, bo też udało mi się wygrać je w konkursie. Jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebować wkładki to wybiorę tylko lovi. 

2020-04-30 23:07

Wkładki fajne, trzymają się na miejscu, nie przemieszczają się, klej trzyma jak należy nie zostawiając śladu na ubraniach. Chlonne, wygodne, wręcz się ich nie odczuwa. 

Choć przyznam szczerze, że moje początki KP po porodzie mogłyby być dla nich wyzwaniem. Napewno przy 3 ciąży od początku będę ich używała. 

2020-04-19 22:42

Wkładki bardzo eleganckie, cieniutkie, łatwo się przyjlejaja.Nie przemieszczają się, nie widać ich nawet przy  obcisłej bluzce.Dostapne w 3 kolorach co pozwala dostosować wkładki do koloru bielizny  i do  maksimum podnoszą  komfort noszenia. To chyba najładniejsze wkładki jakie kiedykolwiek miałam. Jedynie nie mogę odnieść się co do chłonności bo niestety moja laktacja już coraz słabsza.

2020-03-15 16:19

Przede wszystkim wkładki są cienkie i bardzo ładne . plus za różne wersje kolorystyczne . Moim zdaniem jednak miejsc z klejem jest za mało bo mi średnio trzymają się na bieliźnie 

2019-12-07 22:38

Co prawda do testów się nie dostałam ale wkładki wygrałam w konkursie. Jestem bardzo zadowolona. Są cieniutkie ale super chłonne. Fajne jest też to że występują w 3 wersjach kolorystycznych i każda jest osobno zapakowana co pozwala na higieniczne ich przechowywanie.