Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-11-17 22:12

Redakcja LOVI

10890 Odsłony
62 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2017-09-12 12:37

gabilabi bardzo dziękujemy za tę opinię. Bardzo cieszymy się, że laktator Ci służy i że jesteś z niego zadowolona, to dla nas bardzo ważne! Pozdrawiamy!

2017-09-07 10:23

Ha, ha, spodobało mu się... Aleksandra91, jeszcze trochę i ja też podzielę się swoja opinią.

2017-09-06 22:42

Dziękuję Mam , powiem wam że mój mąż jest mega zachwycony działaniem laktatora lovi expert on po prostu pamięta jak męczyłam się z innymi laktatorami jak płakałam kiedy po godzinie ściągania mleka miałam zaledwie 30 ml a musiałam ściągnąć tyle by starczyło zanim wrócę np. z badań . A teraz laktatorem lovi w ciągu 10 min miałam 90 ml ściągnięte i to starczyło na jedno karmienie a nawet zostało . Śmiać mi się chce z męża bo jak tylko chce mi się spać to on od razu ,,Gabi to idź ściągnij mleko a ja z butelki podam” hi hi

2017-09-06 21:48

już niebawem mam nadzieję, że ja będę mogła się z Wami podzielić moją opinią :D

2017-09-02 10:58

Gabi świetna opinia. Niech Ci służy jak najlepiej

2017-09-01 13:50

Jestem szczęśliwą posiadaczką laktatora Lovi expert i jestem bardzo zadowolona, laktator jest łatwy w montażu i demontażu, bardzo prosty w obsłudze i mega skuteczny. To moja trzecia przygoda z laktatorem tzn po raz trzeci zostałam mamą i już parę dni po porodzie użyłam laktatora expert, ponieważ zapragnęłam po prostu odpocząć (po trzeciej cesarce mój organizm wolniej dochodzi do siebie więc chciałam się wyspać trochę a zbliżał się czas karmienia) mąż kiedy ja spałam podał córeczce mleczko moje z butelki, również firmy Lovi, która jest dołączona do zestawu. Samo ściągnięcie mleka, w odpowiedniej ilości zajęło mi z 10 minut, 5 min. z prawej i 5 min z lewej piersi, można to łatwo kontrolować dzięki temu że na panelu dotykowym ustawiamy sobie czas w którym to laktator będzie pracował i ustawiamy sobie siłę ssania. Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie. Na początku ustawiam sobie drugi poziom siły ssania ale stwierdziłam że raczej 3 poziom będzie jak na początek lepszy i tak też było. Mleczko zaczęło płynąć od razu byłam szczęśliwa ponieważ używałam po wcześniejszych porodach różnych laktatorów i żaden niestety nie podołał a Lovi expert w ciągu 10 min ściągnął odpowiednią ilość pokarmu (taką jaką chciałam). Laktator jest cichy co dla mnie jest dodatkowym plusem, ładnie zapakowany w walizce co pozwala w łatwy sposób go przenosić i wygląda bardzo elegancko :) jest również opcja odciągania mleka ręcznie dzięki temu że w zestawie jest dołączona rączka. Ja jestem mega zadowolona i polecam każdej mamie (lub przyszłej mamie) laktator Lovi expert.