Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-06-24 12:20

Redakcja LOVI

7379 Odsłony
56 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2017-09-12 13:36

Bardzo dziękujemy Redakcjo Lovi. Każdy dzień przybliża nas do tego wielkiego wydarzenia, jak już Maluszek urodzi się to nadrobię wszystkie opinie już testując, bo póki co tylko wizualnymi wrażeniami mogłam się podzielić.

2017-09-12 12:45

emmkao Aleksandra91 - trzymamy kciuki! <3

2017-09-12 12:37

gabilabi bardzo dziękujemy za tę opinię. Bardzo cieszymy się, że laktator Ci służy i że jesteś z niego zadowolona, to dla nas bardzo ważne! Pozdrawiamy!

2017-09-07 10:23

Ha, ha, spodobało mu się... Aleksandra91, jeszcze trochę i ja też podzielę się swoja opinią.

2017-09-06 22:42

Dziękuję Mam , powiem wam że mój mąż jest mega zachwycony działaniem laktatora lovi expert on po prostu pamięta jak męczyłam się z innymi laktatorami jak płakałam kiedy po godzinie ściągania mleka miałam zaledwie 30 ml a musiałam ściągnąć tyle by starczyło zanim wrócę np. z badań . A teraz laktatorem lovi w ciągu 10 min miałam 90 ml ściągnięte i to starczyło na jedno karmienie a nawet zostało . Śmiać mi się chce z męża bo jak tylko chce mi się spać to on od razu ,,Gabi to idź ściągnij mleko a ja z butelki podam” hi hi

2017-09-06 21:48

już niebawem mam nadzieję, że ja będę mogła się z Wami podzielić moją opinią :D

2017-09-02 10:58

Gabi świetna opinia. Niech Ci służy jak najlepiej

2017-09-01 13:50

Jestem szczęśliwą posiadaczką laktatora Lovi expert i jestem bardzo zadowolona, laktator jest łatwy w montażu i demontażu, bardzo prosty w obsłudze i mega skuteczny. To moja trzecia przygoda z laktatorem tzn po raz trzeci zostałam mamą i już parę dni po porodzie użyłam laktatora expert, ponieważ zapragnęłam po prostu odpocząć (po trzeciej cesarce mój organizm wolniej dochodzi do siebie więc chciałam się wyspać trochę a zbliżał się czas karmienia) mąż kiedy ja spałam podał córeczce mleczko moje z butelki, również firmy Lovi, która jest dołączona do zestawu. Samo ściągnięcie mleka, w odpowiedniej ilości zajęło mi z 10 minut, 5 min. z prawej i 5 min z lewej piersi, można to łatwo kontrolować dzięki temu że na panelu dotykowym ustawiamy sobie czas w którym to laktator będzie pracował i ustawiamy sobie siłę ssania. Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie. Na początku ustawiam sobie drugi poziom siły ssania ale stwierdziłam że raczej 3 poziom będzie jak na początek lepszy i tak też było. Mleczko zaczęło płynąć od razu byłam szczęśliwa ponieważ używałam po wcześniejszych porodach różnych laktatorów i żaden niestety nie podołał a Lovi expert w ciągu 10 min ściągnął odpowiednią ilość pokarmu (taką jaką chciałam). Laktator jest cichy co dla mnie jest dodatkowym plusem, ładnie zapakowany w walizce co pozwala w łatwy sposób go przenosić i wygląda bardzo elegancko :) jest również opcja odciągania mleka ręcznie dzięki temu że w zestawie jest dołączona rączka. Ja jestem mega zadowolona i polecam każdej mamie (lub przyszłej mamie) laktator Lovi expert.