Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-11-17 22:12

Redakcja LOVI

10929 Odsłony
62 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2018-01-16 23:24

Redakcjo Lovi na poczatek chcialam bardzo podziękować za ten cudowny Laktator! :) Jestem mega szczęśliwa że go mam dzieki niemu bede mogła córeczkę karmić swoim mleczkiem jak najdłużej. Pierwsze wrazenie po otwarciu pudelka- Łał jaki ładny,nowoczesny i jaki malutki! ;) Jak tylko do kogos pojade moge go ze soba zabrac walizeczka super w którym sa cztery przegródki i wszystko tak ładnie poukładane że szkoda bylo mi go stamtąd wyciągnac ;) Łatwy w obsłudze,silikonowy lejek.Siła ssania nie spodziewałam sie ze bedzie taka mocna naprawde jest niesamowity tak sie czuje jakby malutka ssała pierś odruch jest podobny i fajnie masuje pierś co pozwoli mi zwiekszyc laktacje i dzieki temu będę mogła karmic nadal swoim mleczkiem a córka będzie zadowolona ;) Kolejne zaskoczenie,Super akumulatorek ktory można podładowac zasilaczem i nie trzeba miec go podpiety do gniazdka i bardo cichy :) Mąż gdy widzial jak odciagałam to mówił "teraz nie musisz sie tak męczyć samo Ci pompuje i patrz ile masz juz mleka" ;) Niesamowity jest,naprawde go polecam.Ja nigdy nie mialam do czynienia z laktatorem elektrycznym ale porównania z recznym w ogóle nie ma! Dodatkowo tez jest rączka co można tez odciągać ręcznie...Co tutaj więcej pisac jest suuuuuper !!!! Tak bardzo sie ciesze że go mam! :) Dzieki temu temu Laktatorowi mam teraz wiecej czasu na wszystko nawet na odpoczynek a tatuś moze podać odciągnięte mleczko córce ;) Polecam !!! Naprawde warto ! Moje pierwsze odciągnięte mleko Laktatorem elektrycznym Expert :)

2018-01-16 09:36

Tak dokladnie w laktatorze Expert tez jest rączka i można odciągać ręcznie.Jeszcze go nie testowalam ale jak tylko bede to napisze o nim opinie jaki jest :) Dzisiaj to zrobie ;) W samym wyglądzie jest super, taki elegancki,w takiej nie wielkiej walizeczce a tak wszystko sie miesci i poukladane ze wiadomo co gdzie jest. Prolactis nie uzywalam ale expert mam i ja dzisiaj wytestuje ;)

2018-01-15 23:18

Laktator Lovi Expert również ma taką funkcję. Jest elektryczny, ale w zestawi ma też rączkę, dzięki której może być laktatorem ręcznym. Jednak różnica między jedną i drugą opcją jest ogromna. Sama posiadam Lovi Expert także testowałam obie funkcje.

2018-01-12 23:00

Magus Expert poza samym bardziej nowoczesnym wygladem i dotykowym wyswietlaczem Lcd ma nowsza technologie ssania (masuje,naciska,zasysa) . W Prolactisie mi podobalo sie m.in to że był 2w1 reczny i elektryk, choc z ręcznego ani razu nie skorzystalam. Expert nie testowałam ale Prolactis uzywalam regularnie dosc dlugo i wedlug mnie za swoja cene byl fantastyczny. Przy drugim dziecku bede uzywala juz Expert i zobacze czy bedzie roznica w ilosci sciaganego pokarmu, tym bardziej ze moje piersi nie byly latwo wspolpracujacymi z laktatorami.

2018-01-09 15:31

Od dziś jestem posiadaczką tego laktatora. :) Walczę o rozhulanie laktacji. Póki co, za pierwszą sesją sciągnęłam 40 ml mleka. Oby następne sesje były lepsze :)

2018-01-05 12:21

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i poszukuję laktatora. Czy możecie mi rozjaśnić różnice między laktatorami Prolactis a Expert? Prawdę mówiąc różnica cenowa między nimi jest duża (uważam , że dobre 200 zł to dość duża różnica), a nie wiem, czy jest sens dopłacać tak dużą kwotę do laktatora Expert. Pomóżcie proszę!

2017-12-23 23:51

aneta7734, w necie są różne konkursy, np na blogach w których ten właśnie laktator jest do wygrania, także próbuj swoich sił i nie trać nadziei.

2017-12-22 19:43

Ja też marzę o tym laktatorze. Ale to zostanie się tylko marzeniem. Tak mi się wydaję. A jest mi bardzo potrzebny. A w szpitalu nie mogłam korzystać z laktatora oddziału, nawet nie podali konkretnego powodu. W szpitalu to by się przydał, a niedługo i tak będę musiała z córką tam wrócić. W domu też się by przydał, gdyż czesto wychodzę na kilka godzin. Laktator jest świetny i warty swojej ceny. Szkoda, że nie mogę go mieć.