Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-07-28 22:27

Redakcja LOVI

7628 Odsłony
58 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2018-01-23 21:31

Szanowna redakcjo i koleżanki z forum, jesteś szczęśliwą posiadaczką laktatora LOVI EXPERT. Zacznę od słów, nie zamienię tego cacka za nic! Uratował mi życie, jak miałam pierwszy nawał, następnie pomógł mi odzyskać laktację, przeżył ponownie ze mną drugi nawał a obecnie jest moim małym pomocnikiem przy uzyskaniu mleczka dla synka, który odrzucił pierś, woli butelkę. Laktator jest genialnie intuicyjni, można pobudzać w nim delikatnie laktację i stymulować piersi, od najsłabszego do najmocniejszego ssania. Później spokojnie przechodzimy na wyższy poziom i przełączamy się na aktywne ssanie. Moje piersi są już wytrenowane i od razu zaczynamy od poziomu 9 aktywnego ssania. Jest ciuchutki,, akumulator starcza na bardzo długo, pozyskuje mleczko bez większego bólu i kłopotu. Dzięki niemu przy nawałach czy później po prostu mogłam zgromadzić pokaźne zapasy mleczka, które przydało się w sytuacjach kryzysowych. Tak jak powiedziałam, nie oddam za żadne skarby, zostanie z Nami na lata. W myślach mam, że drugim dzieckiem będzie dziewczynka i ona odziedziczy takie cacko po mamusi :) Polecam każdemu, kto się zastanawia , czy warto. Mówię, szczerze warto! Gorąco polecam i życzę udanych sukcesów :D

2018-01-17 22:37

A w ogóle też super że chyba z tego co widzę może być butelka wąsko i szerokootworowa, także kolejny plus. Ja muszę jeszcze go trochę protestować żeby napisać opinie.

2018-01-17 21:50

Agn oj przydałaby się wieksza he ;) Bede musiala większą kupić na wszelki wypadek :) Córka to straszny głodomorek i lubi dużo zjeść ;)

2018-01-17 21:10

Wiem wiem dziewczyny jak dostałam swój to zdziwiłam się że tam również jest 2w1 bo szczerze mówiąc albo niedokładnie o nim czytałam albo nie natknęłam się na tą informację że i ręcznie jest możliwość odciągać :) Ale jak już zobaczyłam że i on ma taką możliwość to cóż tu duzo mówić jestem zachwycona! :D Agusia przydałaby się większa butelka :D :D :D

2018-01-16 23:24

Redakcjo Lovi na poczatek chcialam bardzo podziękować za ten cudowny Laktator! :) Jestem mega szczęśliwa że go mam dzieki niemu bede mogła córeczkę karmić swoim mleczkiem jak najdłużej. Pierwsze wrazenie po otwarciu pudelka- Łał jaki ładny,nowoczesny i jaki malutki! ;) Jak tylko do kogos pojade moge go ze soba zabrac walizeczka super w którym sa cztery przegródki i wszystko tak ładnie poukładane że szkoda bylo mi go stamtąd wyciągnac ;) Łatwy w obsłudze,silikonowy lejek.Siła ssania nie spodziewałam sie ze bedzie taka mocna naprawde jest niesamowity tak sie czuje jakby malutka ssała pierś odruch jest podobny i fajnie masuje pierś co pozwoli mi zwiekszyc laktacje i dzieki temu będę mogła karmic nadal swoim mleczkiem a córka będzie zadowolona ;) Kolejne zaskoczenie,Super akumulatorek ktory można podładowac zasilaczem i nie trzeba miec go podpiety do gniazdka i bardo cichy :) Mąż gdy widzial jak odciagałam to mówił "teraz nie musisz sie tak męczyć samo Ci pompuje i patrz ile masz juz mleka" ;) Niesamowity jest,naprawde go polecam.Ja nigdy nie mialam do czynienia z laktatorem elektrycznym ale porównania z recznym w ogóle nie ma! Dodatkowo tez jest rączka co można tez odciągać ręcznie...Co tutaj więcej pisac jest suuuuuper !!!! Tak bardzo sie ciesze że go mam! :) Dzieki temu temu Laktatorowi mam teraz wiecej czasu na wszystko nawet na odpoczynek a tatuś moze podać odciągnięte mleczko córce ;) Polecam !!! Naprawde warto ! Moje pierwsze odciągnięte mleko Laktatorem elektrycznym Expert :)

2018-01-16 09:36

Tak dokladnie w laktatorze Expert tez jest rączka i można odciągać ręcznie.Jeszcze go nie testowalam ale jak tylko bede to napisze o nim opinie jaki jest :) Dzisiaj to zrobie ;) W samym wyglądzie jest super, taki elegancki,w takiej nie wielkiej walizeczce a tak wszystko sie miesci i poukladane ze wiadomo co gdzie jest. Prolactis nie uzywalam ale expert mam i ja dzisiaj wytestuje ;)

2018-01-15 23:18

Laktator Lovi Expert również ma taką funkcję. Jest elektryczny, ale w zestawi ma też rączkę, dzięki której może być laktatorem ręcznym. Jednak różnica między jedną i drugą opcją jest ogromna. Sama posiadam Lovi Expert także testowałam obie funkcje.

2018-01-12 23:00

Magus Expert poza samym bardziej nowoczesnym wygladem i dotykowym wyswietlaczem Lcd ma nowsza technologie ssania (masuje,naciska,zasysa) . W Prolactisie mi podobalo sie m.in to że był 2w1 reczny i elektryk, choc z ręcznego ani razu nie skorzystalam. Expert nie testowałam ale Prolactis uzywalam regularnie dosc dlugo i wedlug mnie za swoja cene byl fantastyczny. Przy drugim dziecku bede uzywala juz Expert i zobacze czy bedzie roznica w ilosci sciaganego pokarmu, tym bardziej ze moje piersi nie byly latwo wspolpracujacymi z laktatorami.