Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-11-17 22:12

Redakcja LOVI

10855 Odsłony
62 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2020-11-17 22:12

Ja mam właśnie ręczny laktator i sprawdzał się tylko wtedy kiedy miałam dużo pokarmu, a teraz ściągnie tylko troszkę i tyle.

2020-11-17 13:06

Ile czasu zajmuje Wam odciągnięcie pokarmu? 

Konto usunięte

2020-09-11 10:44

Laktator udało mi się otrzymać do testów jeszcze przed porodem i czekał w gotowości spakowany razem z torbą do szpitala. Na szczęście laktacja ruszyła u mnie od razu i nie musiałam się martwić o to, że zabraknie pokarmu. Wręcz przeciwnie, dość szybko pojawiły się bolesne zastoje i wtedy wkroczył ON! Poradził sobie znakomicie, ściągnął zalegający pokarm i odblokował kanaliki uwalniając mnie od bólu i zapobiegając zapaleniu piersi. Z laktatorem ręcznym na pewno nie udałoby mi się to tak szybko i sprawnie. Mając jeszcze drugiego starszego synka każda wolna ręka jest na wagę złota, a czas spędzony z laktatorem można uznać za niezmarnowany. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy i będę ściągać mleko do kaszki podczas rozszerzania diety. Po pierwszym porodzie miałam tylko laktator ręczny i teraz żałuję, że już wtedy nie kupiłam elektrycznego! Po testach wiem, że na pewno wybrałabym Lovi :)

2020-08-16 13:17

Korzystam z laktatora Lovi Expert od miesiąca. Nie spodziewałam się, że odciąganie pokarmu urządzeniem mechaniczym może być bezbolesne, a jednak. Silikonowy lejek współgra z moją piersią idealnie. Montaż elementów zestawu jest bardzo prosty i intuicyjny. W zestawie jest kilka wymiennych silikonowych części oraz w razie potrzeby można zainstalować końcówkę do laktatora ręcznego. Laktator chodzi dość cicho. Bateria starcza na dość długo, od nowości ładowałam 2krotnie. Szybko się ładuje. 

Bardzo ładnie, nowocześnie się prezentuje, niewtajemniczeni nawet się nie zorientują, że to laktator :)

 

2020-07-28 22:27 | Post edytowany:2020-07-28 22:27

Laktator otrzymałam od Lovi w marcu tego roku :) Testuje od miesiaca przy już rozkręconej laktacji - syn ma w tej chwili 3,5 mca. - i jestem bardzo zadowolona :)

Zaczęłam odciagac mleko, zeby moc podawać probiotyk w proszku. W tej chwili korzystam tez wieczorem i nad ranem, gdy synuś przespi dłużej nockę, żeby pozbyć się/zapobiec nawałowi.

  • * głośność - nie mam porównania z innymi laktatorami -wg mnie dosc cichy - sprzet, który ma pompkę nigdy nie będzie dzialal bez dźwięku. W dzień nie przeszkadza, w nocy słyszalny, ale domowników spiacych obok w pokoju nie budzi :)
  • * akumulator - długo wytrzymuje -rzadko ładuję, ściągam mleko dwa razy dziennie przez ok. 15 min.
  • * prosty w obsłudze, nowoczesny wygląd
  • * elementy łatwo się składa, rozmontowuje i czyści
  • * plus za możliwość dokupienia/wymiany części
  • * wielkość lejka - mam małe piersi - laktator skutecznie i bezbolesnie zasysa brodawki - kwestia odpowiedniego ustawienia intensywności ssania (plus za szeroki wachlarz) -
  • p.s. szkoda, ze na opakowaniu producent nie podaje jego wielkości

 

Szanowne Lovi pozostawiam do rozważenia:

  • * możliwość wyłączenia dźwięku klawiszy
  • * dodania adaptera do butelek szerokootworowych - mimo tego, ze posiadam kilka butelek Lovi, ulatwieniem byłoby, gdyby można odciagnac pokarm tez do butelki innej firmy- w tej chwili trzeba pamietac o tym, żeby chociaż jedna Lovi była czysta...
  •  

2020-07-06 23:09

Dla mnie jest to niezebedny sprzęt. Wygrałam go w konkursie w sierpniu 2019r z okazji Dnia Karmienia Piersią. Służył mi 9 miesiecy, bardzo często bo studiowałam wiec ściągałam mleko do lodówki, zamrażarki i na uczelni. Bardzo cichy, super opcja z dostowaniem mocy, dlugo trzyma bateria, krótko sie ładuje, baaaardzo solidny, elegancki wygląd. Łatwy w czyszczeniu, sterylizacji. Całość spakowana w ekstra pokrowiec, który moglam zabrać ze sobą dosłownie wszedzie. Z pewnością będzie czekał na kolejne dziecko ! 

2020-06-24 12:20

Laktator elektryczny super pomocny z rozkręcenie laktacji, delikatne odciaganie, cicha praca, lejka w laktatora super dopasowany do piersi. Pomocny również przy nawala pokarmowym. Najlepszy i bardzo pomocny sprzęt jaki miałam 

2020-05-31 13:30

Laktator jest rewelacyjny! Bardzo cicho pracuje, łatwy w obsłudze i czyszczeniu, pięknie się prezentuje , jest najlepszy spośród tych , które miałam możliwość testować( 3 różne marki).Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę,bez bólu piersi.Dwie fazy ssania,pierwsza pobudza piersi a druga to faza głębokiego ssania, która szybko i efektywnie odciąga pokarm.Ten laktator zostanie ze mną do końca mojej przygody z kp, a nawet dłużej ...;) Mąż kazał zostawić i nie oddawać nikomu bo możliwe, że kiedyś zdecydujemy się na kolejnego maluszka❤️a ten lakrotor to must have! każdej mamy! Obecnie coraz częściej zdarza mi się z niego korzystać ponieważ synek powoli zaczyna rezygnować z karmienia piersią.Kiedy dopada mnie ból z przepełnienia piersi bo synek nie chce "cycy", laktator bardzo szybko pomaga i przynosi ulgę.

Polecam!