Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41784 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2023-05-05 22:10

Przy pierwszym synku kupiłam ten kubeczek i jak dla nas był super.  Nic się nie wylewało , rzucał nim i nic się nie działo , można było rozłożyć na części i dokładnie wymyć . Posiada uchwyty dzięki czemu dziecku łatwiej chwycić kubeczek i przekręcić do napicia się . Bylismy mega zadowoleni , przy drugim synku tez napewno go kupię ;) 

2021-10-14 13:11

Ja nie wygrałam, ale kupiłam i niestety dla dziecka, które pije z biboxa i normalnego kubka nie sprawdza się taki niestety :( będzie dla młodszego 

2021-10-08 03:15

Kubeczek 360 jak zwykle daje radę  .Otrzymałam kubeczek w wersji dla chłopca piękny oczywiście jak wszystkie produkty lovi.6 lat temu córcia korzystała również z takiego kubeczka❤️wówczas zakupiliśmy przepiękny kubeczek w kolorze miętowym z wąsikami ( wersja dla chłopców ) ale urzekł mnie jego kolor.Oboje dzieci chętnie korzystają / korzystały z kubeczka to świetne przygotowanie przed  tradycjym kubkiem.Bardzo cenie sobie w nim kompaktowasc i higienę , łatwo się rozkręca i myje.Wazne dla mnie jest to że uszczelki  w kubeczki można wymieniać są łatwo dostępne.Dzieki temu można zachować higienę jak i schludny wygląd kubeczka zwłaszcza przy skoczkach z aronii  lub marchewki

2021-09-28 20:33

My jeszcze z córeczka nie korzystamy z kubeczka bo jest za mała ma dopiero 6 miesięcy a z tego co widzę są polecane dopiero od 9 miesięcy. 

Jednakże mogę powiedzieć że wygląd kubeczka Wild soul jest niesamowity mamy córeczkę także wzięliśmy różowy ze sarenka jest piekny i ślicznie wykonany. 

Z tego co widziałam nie wylewa się z niego woda bądź inne picie po przewróceniu także będzie to plus dla tego kubeczka przy takiej małej osóbce. Fajnie też że jest plastikowy także dziecko nie zrobi sobie krzywdy kiedy przez przypadek spadnie na ziemię. 

Bardzo fajnie się trzyma ten kubeczek jest solidnie wykonany i kolejnym plusem jest też to że można dokupić części wymienne do kubeczka. 

Jak dla Nas numer jeden. Teraz czekamy aż córeczka podrośnie i będzie mogła z niego pić. 

Dziękujemy za możliwość przetestowania 

2021-09-26 22:36 | Post edytowany:2021-09-26 22:36

Moja 11 miesięczną córka jeszcze uczy się pic z kubeczka. Kilka razy próbowała i jescze jej to nie wychodzi . Ale opinie mogę już wystawić . sam pomysł mi jako rodzicowi na taki produkt bardzo się podoba. Dziecko może się uczyć pić i przy tym nie rozlewać . Ma wygodne uchwyty dzięki którym dziecko łatwo może utrzymać kubeczek w rączkach. No i ten motyw i kolorystyka to jest szaleństwo. Są po prostu śliczne i mego urocze 

2021-09-26 21:37

Kubek pozytywnie mnie zaskoczył.Uwazam ze to najlepszy kubek 360 jakie miałam.Jego budowa jest idealnie skonstruowana...córka bez najmniejszego problemu pije- w innym który miałysmy niestety trzeba było duzej pracy buzi by pociągnąć wodę.Ma zamkniecie które chroni przed zabrudzeniem cześć którą dziecko dotyka natomiast warto by pomysleć o zamkniecia z kubkiem by nie trzeba było nosić zamkniecia osobno.Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości,grafika trwała mimo mycia i parzenia we wrzatku.

2021-09-26 11:45

My mamy dla dziewczynki ma 6,5 miesiąca wiec jeszcze chwilka, ale mozemy sprawdzic czy da radę :D

2021-09-26 11:39

Jeszcze nie używamy tego kubeczka, bo syn jest za mały, dlatego opinia będzie uzupełniona.

Kubeczek jest bardzo ładny, o wiele lepiej prezentuje się, w rzeczywistości niż na zdjęciach (mamy ten niebieski z szopem). Solidnie wykonany i szczelny, kubeczek można rozłożyć na części i każdą z nich wymyć i w razie czego wymienić.