Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis

Data utworzenia : 2013-03-12 21:07 | Ostatni komentarz 2018-06-26 20:32

Redakcja LOVI

50895 Odsłony
154 Komentarze

Na początku marca wysłaliśmy 10 laktatorów elektronicznych LOVI Prolactis do osób nagrodzonych w edycji lutowej konkursu na najbardziej zaangażowanych użytkowników forum. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Koniecznie przed użyciem przeczytajcie instrukcję, jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dajcie nam znać. Pomożemy:-) Dwufazowe laktatory elektroniczne LOVI Prolactis były nagrodą główną wrześniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych innym rodzicom użytkowników forum. Zwycięzców prosimy o podzielenie się opinią. Z góry dziękujemy :) Również w listopadzie nagrodą główna był laktator LOVI Prolactis! Zachęcamy laureatki, aby dzieliły się z innymi mamami opinią o testowanym produkcie. Z góry dziękujemy! :)

2018-06-26 20:32

Nie posiadam laktatora Lovi ale miałam przyjemność przetestowac w szpitalu w ktorym rodziłam. Niestety gdy dziecko przebywało w inkubatorze a ja nie mogłam go karmić, położna użyczyła mi ten sprzęt bo swoim laktatorem bardzo się meczyłam i długo schodziło mi aby ściągnąć trochę mleka. Po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu. Jest świetny...Może teraz uda mi się załapać do dłuższego przetestowania laktatora Lovi.

2018-02-05 13:32

Laktator używam do tej pory, a to już 10 miesięcy. Jest świetny, wydajny iodciąga mleko bezpoleśnie. Nakładki są wyienne, co pozwala, abym przekazała laktator siostrze po zakończeniu jego użytkowania. Żaden inny laktator nie sprawdził się tak idealnie w odciąganiu u mnie pokarmu. Minusem jest fakt, że lejek jest bardzo wąski i zbudowany i trzeba się namęczyć, aby dobrze go wyczyścić. Faktem jest to, że dzięki temu laktatorowi syn jest karmiony moim mlekiem i mimo czasu, który poświęcam na odciąganie cieszę się, że mogę karmić dziecko prawie piersią.

2017-11-06 23:13

Ja dopiero spodziewam się dziecka i rozważam zakup laktatora. Nie wiem czy kupować wcześniej czy poczekać do narodzin i wtedy zakupić. To moja pierwsza ciąża. Proszę o poradę.

2017-08-21 10:51

W przypadku problemów z laktatorem prosimy o kontakt pod numerem 46 858 00 00 w dni robocze 8-15 albo maila na adres [email protected]. Pozdrawiamy

2017-07-25 15:24

Dobrze wiedzieć na przyszłość.

2017-07-24 11:22

Kiedys jedna mama pisala na forum z podobnymi problemami z laktatorem Prolactis i Redakcja prosila o kontakt telefoniczny, z tego co pamietam ta mama potem pisala ze udalo sie zalatwic :) Mam nadzieje ze i Marcinowi sie udalo

2017-07-20 11:03

Ciekawe czy Marcinowi udało się załatwić problem. Odezwij się. Warto wiedzieć, jak radzić sobie w przypadku awarii laktatora

2017-07-18 06:48

Marcin zadzwon do nich na infolinie. Powodzenia :)