Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

41992 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2013-02-22 18:43

Buteleczka ładna, zgrabna, lekka i prosta w trzymaniu. wyprofilowany środek butelki bardzo ułatwia trzymanie, córa powoli uczy się samodzielnie trzymać buteleczkę i z niej pić mleczko. Zatyczka do butelki też bardzo przydatna (w innej firmie, którą do tej pory używałam nie ma takiego dodatku), można nalać mleczko zamknąć szczelnie i być pewnym, że się nie wyleje. Musiałam tylko zmienić smoczek, bo ten już dla nas za wolny. Buteleczka na 5 :D

2013-02-21 08:53

Butelkę zaczęłyśmy testować od razu, gdy ja otrzymałyśmy. Butelka ma fajny kształt, łatwa do trzymania, oraz do utrzymania jej w czystości. Smoczek był dla nas mały, dlatego kupiliśmy większy i jest super, dziecko zmuszane jest do wysiłku utrzymując odpowiednie ssanie. Smoczek ma bardzo fajny kształt, podobny do piersi. Dziecko nie krztusi się i nie dławi, butelka jest całkowicie szczelna i nie powoduje kolek. To już nasza kolejna butelka z tej firmy jest naprawdę super! Całość jest idealnie stworzona i całkowicie bezpieczna, butelka NIE śmierdzi plastikiem ! co jest bardzo ważne. Nasza ocena 5 + Zdecydowanie polecam.

2013-02-20 22:54

Ponieważ nie mogę już edytować postu, to napiszę drugi. Dokupiłam dziś smoczek 6m+ i jest różnica. Córa pije z buteleczki tak szybko, że tylko słychać miarowe łyk-łyk :) Wyprofilowany środek pomaga jej w samodzielnym utrzymaniu butelki. Szkoda tylko, że butelka nie mieści mi się w termoopakowaniu Canpolu :( Poza tym wszystko jest super :)

2013-02-18 23:09

Bardzo podoba mi się kształt butelki, nie dość, że jest bardzo ładna to dzięki temu lepiej się ją trzyma i łatwiej jest ją trzymać dziecku. Smoczek 'zmusza' dziecko do wysiłku, kształtując prawidłowo odruch ssania. Świetne, że jest przezroczysta - dzięki temu widać kiedy jest czysta - na mlecznych czasem nie widać, że został osad. Buteleczka jest leciutka także maluszek nie ma problemu z trzymaniem, mieści się świetnie do termoopakowań innych firm. Żadnych zastrzeżeń i ocena 5+ Zapomniałam napomnieć o nadrukowanej miarce - nie ściera się, jest taka jak była mimo wielu myć i wyparzania. Jestem w szoku, bo co butelka to schodziła skala i nie dało jej się użytkować lub było to utrudnione - naprawdę super.

2013-02-14 11:02

Butelka ma bardzo ładne i estetyczne wykonanie, opakowanie również przyciąga uwagę. Jest lekka i dobrze wyprofilowana . Wyparzona dwukrotnie pozostała tak jak bym ja tyle co ze sklepu przyniosła, nigdzie sie nie porysowała jak na imitację szkła i przede wszystkim jest przezroczysta a nie mleczna, nie zostaje na niej osad. Co do smoczka to ciężko dostać wu mnie w sklepach odpowiedni rozmiar, ale w końcu w 4 sklepie sie udało dostać identyczny tyle że od 9 miesiąca, syn nie był przekonany jak ja go karmiłam, ale w momencie gdy dałam mu potrzymać to sam jak najbardziej. Potraktował ją jak kubek niekapek i sam opanował picie z butelki co dla mnie jest absolutnym hitem. Dla mojego syna istnieje tylko ta butelka do samodzielnego picia i nic innego. Strzał w 10-tkę. Jak najbardziej polecam. Dziekujemy lovi.

2013-02-10 22:14

Hmm, butelka ładnie wygląda, super leży w ręce. Córcia też już sama ją chwytała, ale ciężko jej się piło. Domyślam się, że to wina rozmiaru smoczka (na co naprowadziła mnie ostatnio olciaa). Jak kupimy odpowiedni rozmiar, to edytuję post uzupełniając swoją opinię.

2013-02-08 17:06

Hmmm butelkę dzisiaj otrzymaliśmy i synek ją zaczął testować od mleczka, ale musiałam wymienić smoczek na ten co mamy w drugiej butelce (od 9m) bo za wolno mu leciało i się denerwował. Bardzo ładnie sobie radził z trzymaniem samemu butelki, zapewne dzięki lekko wklęsłej środkowej części co jest ogromną zaletą. Pił w niej mleczko a godzinkę temu soczek z marchewką i butelka się ładnie domyła. Na pewno jest bezpieczna bez tych wszystkich szkodliwych substancji, więc ma same plusy.Śliczne opakowanie, buteleczka też, smoczek od butelki znaliśmy wcześniej i mały go bardzo lubił jak zaczął pić mm i faktycznie przypomina cycusia (bo inne smoki takie zwykłe były bleee), kubeczek z miarką też się przyda. Gorąco polecam dla maluchów i dziękujemy :)