Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę wielofunkcyjną LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:44 | Ostatni komentarz 2018-03-07 20:22

Redakcja LOVI

11783 Odsłony
27 Komentarze

Prosimy laureatów czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników naszego forum o podzielenie się opinią o butelce wielofunkcyjnej LOVI. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i z góry za nie dziękujemy :)

2013-07-22 21:37

A ja niestety jestem bardzo, ale to bardzo rozczarowana :( Czekałam na tą butelkę z wielka niecierpliwością a wcześniej to nawet przymierzałam się do jej kupna. I ciesze sie, że tego nie zrobiłam. Na początek zrobiłam zupkę i specjalnie zblendowałam na zupełna papkę- nawet łyżeczka o większym przepływie sobie z nią nie poradziła- mimo rzadkiej i całkowicie gładkiej konsystencji. Cóż, uznałam, że użyję do kaszki mlecznej. Wiec wieczorem po kąpieli chciałam nakarmić córkę i... jak tylko mocniej ścisnęłam- wieczko się otworzyło a zawartość wylądowała na dziecku, ubraniu i foteliku. Wściekłam się strasznie! Następnego dnia, gdy emocje opadły uznałam, ze może po prostu zrobiłam coś źle- zrobiłam wiec powtórkę. No i miałam pełna powtórkę! Dobrze, że w porę się zorientowałam i złapałam zamkniecie. Do tego obie szczoteczki do czyszczenia łyżeczek były źle "zawinięte" i zablokowały się- musiałam je dociskać, by móc je wyjąc z łyżeczki. Podsumowując: pomysł super, ale wykonania... słabe. Zrobiłabym jednak dużo większy przepływ w łyżeczkach i przede wszystkim zrobiła zakręcana końcówkę- zamiast nakładanej. Zestaw oddałam mojemu bratu, za 2 miesiące rozpoczyna wprowadzanie stałych posiłków, możne jemu pójdzie lepiej. W każdym razie przekażę też i jego opinię :)

2013-07-20 20:42

Kaajkaa bardzo dziekujemy za opinię:-) końcówka łyżeczki jest wykonana z silikonu. Silikon ma to do siebie, że niestety odbarwia się na pomarańczowo po zupkach i soczkach zawierających marchewkę. Dlatego np. smoczki silikonowe po soczkach marchwiowych zmieniają barwę na pomarańczową. Jeśli podawałaś zupkę z dodatkiem marchwi to silikonowa końcówka łyżeczki mogła zmienić kolor.

2013-07-20 18:36

jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona. zaraz po nosidle to najlepsze co mam dla mojego szkraba. bardzo mi pomaga w karmieniu. buteleczkę zabieram ze sobą na spacerki, pikniki i jak maluszek zgłodnieje nie muszę się martwić o śliniaczki czy wolne ręce bo spokojnie moge nakarmić maluszka jedną ręką, a drugą np trzymać go na kolankach jak nie mam fotelika pod ręką by go usadzić :) jedyny minus to to, że podczas używania różowa łyżeczka zmieniła kolor na pomarańczowy... nie wiem czy farba się zdrapała czy co. z początku myślałam, że zmienia kolor np pod wpływem odpowiedniej temperatury jedzonka dziecka. że odpowiednio podgrzane zmienia kolor łyżeczki. ale okazało się, że po prostu kolor zmieniła... z buteleczki korzysta mi się bardzo fajnie. porozglądam się za tą mniejszą bo ta jeszcze dla mojego berbecia za duża i muszę wstrząsać butelką jak butelką od keczupu kiedy ma już same resztki, aby coś wyleciało :)