Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę wielofunkcyjną LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:44 | Ostatni komentarz 2018-03-07 20:22

Redakcja LOVI

11794 Odsłony
27 Komentarze

Prosimy laureatów czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników naszego forum o podzielenie się opinią o butelce wielofunkcyjnej LOVI. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i z góry za nie dziękujemy :)

2018-03-07 20:22

Jestem bardzo zadowolona z kompletu, jest rewelacyjny.

2017-11-09 21:26

Ja właśnie jak uzupelnialam kiedyś opinie tu w wątku pierwszy raz ja zobaczyłam i chce ja kupić. Mi się wydaje bardzo fajna ;) jednakże w moim miasteczku dziś sprawdziłam w dwóch aptekach i nie mieli. Muszę wybrać się dalej do Rossmana, może będzie ...

2017-10-05 21:30

Fajna sprawa. Rewelacja. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, dopóki nie dostałam prezentu od lovi. Super pomoc poza domem dla mamy. Jestem na tak. :)

2017-09-25 00:18

Nam również się sprawdziła przy pierwszych, gładkich zupkach, kaszkach i musach owocowych. Przez pewien czas, gdy córka odmawiala ssania buteli że smoczkiem, podawałam mleko ta buteleczka. Fakt, że szybko zabarwia się od papek, Ale ten materiał ma to do siebie. Mycie soda oczyszczoną usunie zabarwienia, jakby komuś przeszkadzało.

2017-09-20 22:04

Butelkę testowaliśmy do podawania wielu posiłków. Syn jadł z niej chętnie i nie było problemów. Dołączona do butelki szczoteczka pozwala utrzymać ją w czystości. Podsumowując fajny gadżet, który można wykorzystać do każdego posiłku i w każdej sytuacji.

2017-02-07 14:15

Myślałam nad zakupem tej buteleczki ale czytając te negatywne opinie muszę przemyśleć jeszcze ta decyzję. Fajny gadżet pomysłowy ale komentarze nie za ciekawe

2017-02-01 18:24

Opinie są dość pozytywne, więc chyba niebawem skusze się na zakup tych buteleczek z łyżeczką.

2017-01-04 21:19

Domowej roboty mus jabłkowy czy jabłkowo-marchewkowy z takiej butelki podaje się bardzo wygodnie. Nie testowaliśmy jeszcze na zupkach czy kaszkach, jakoś nie było okazji, córka jadła wówczas z miseczki. Ale ogólnie bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wielofunkcyjna butelka lovi. Można z niej podawać także odciągnięty pokarm, lub użyć do tego dołączonego do butelki kubeczka do pojenia. Dołączony dysk uszczelniający powoduje, że mamy fajny, wytrzymały pojemnik - idealny w podróży. Można w nim także przechowywać pokarm w lodówce a nawet zamrażalniku. Łyżeczkę można łatwo wyczyścić dzięki dołączonej szczoteczce. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić - pomysłowy, dopracowany, przemyślany i przydatny gadżet. Na pewno znajdzie swoje zastosowanie.