Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

Walentynki 2023

Data utworzenia : 2023-01-27 08:26 | Ostatni komentarz 2023-02-09 07:31

Mamusiadwochchlopcow

285 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny jak spędzacie walentynki ?

chxialam kupić mężowi jakiś prezen ostatnio przez jego delegacje rzadko się zdaza okazja . Co by to mogło być ?

2023-01-31 19:39

Kurde wiecie co tak sobie myślę że my w sumie też nie obchodzimy zbytnio tego dnia się może jednak warto wyjść właśnie chociaż na kolację. Nawet niekoniecznie tego 14. Ale żeby tak się wyluzować. Odstresować. Na chwilę wyrwać z tego domu. Muszę poszukać kogoś chętnego do opieki�

2023-01-31 13:56

my może pójdziemy na jakąś kolację do restauracji jak dzieci będą zdrowe 

2023-01-30 21:57

Ja jako narzeczeństwo dostałam od męża słoik z 365 karteczkami i za co mnie kocha. Ja kiedyś sprezentowałam kupony

walentynki kupony – Szukaj w Google

W tym roku mam w planach wyjście do restauracji na kolacje, ale zobaczymy jak zdrowie nam dopisze. 

 

A może jakiś zegarek? Perfumy? 

2023-01-30 18:28

Jak jeszcze byliśmy narzeczeństwem i miałam dużo czasu to robiłam takie prezenty jak na zdjęciach-pudelka w pudełkach,które po ściągnięciu wierzchu,ściany się rozpadały i na każdej coś było,np nasze zdjęcia, słodycze, małpka, kupony ;p robiłam też takie serce ze słodyczy i kupony,np kupon na wyjście z kolegami na piwo bez marudzenia itd :D wcześniej dawaliśmy sobie jakieś prezenty typu perfumy itd. a w tym roku pewnie pójdziemy gdzieś na kolację i nie będziemy wręczać sobie prezentów :)

2023-01-30 17:59

My niby walentynek nie obchodzimy, niby :) bo teoretycznie nie kupujemy sobie niczego, ale mąż zawsze się wyłamie z jakimś kwiatkiem :D 

Zamiast prezentów lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest fajne spędzenie razem czasu. Jakby miał się kto zająć dziećmi to wyjście do kina czy restauracji byłoby fajna opcja :)

2023-01-30 13:41

Lancuszek super prezent ;) dla meza no coz u nas tez prezenty to byly ale lata temu teraz kwiaty czekoladki czy cos drobnego;) nie specjalnie obchodzimy ten dzien

2023-01-29 23:16

My sobie prezentów na walentynki nie robimy, ostatnio to chyba jako nastolatkowie jakieś głupie kubki czy poduszki z napisem love :D a tak to nawet nie obchodzimy tego dnia. Także ciężko mi doradzić co by było fajnym prezentem. Może jakieś wspólne wyjście i sprzedanie dzieci komuś w opiekę ;)

2023-01-29 23:11

Justys piękne :) aż się wzruszyłam :)