Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1472 Wątki)

Walentynki 2023

Data utworzenia : 2023-01-27 08:26 | Ostatni komentarz 2023-02-09 07:31

Mamusiadwochchlopcow

273 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny jak spędzacie walentynki ?

chxialam kupić mężowi jakiś prezen ostatnio przez jego delegacje rzadko się zdaza okazja . Co by to mogło być ?

2023-02-09 07:31

My nigdy tego nie obchodziliśmy i nie zależy mi na tym, żeby koniecznie 14 lutego gdzieś wyjść czy w jakikolwiek inny sposób okazywać swoje uczucia, bo robimy to na co dzień, a wyjścia spontaniczne też się zdarzają. Najlepszym dowodem na to, że mąż nas kocha, jest jego zaangażowanie w remont mieszkania, do którego się wkrótce przeprowadzimy, bo oprócz tego, że ciężko pracuje po 8h dziennie, to jeszcze tam w mieszkaniu tyra, a wkrótce czeka go sprzątanie, składanie mebli, pakowanie nas i przeprowadzka.

2023-02-08 13:51

Zależy co mąż lubi u nas na walentynki nie robi sobie Bóg wie jakich prezentów najczęściej jest to jakiś śmieszny upominek typu właśnie majtki xD

A jeżeli jest opcja idziemy do restauracji a jeżeli lubię sobie sprawiać jakieś większe prezenty może to być wspólny wyjazd nawet na weekend albo masaż dla dwojga xd

2023-02-05 20:46

fajne te bokserki :) 

2023-02-02 13:22

O ile super pomyslow

2023-02-02 13:19

Syll haha dobre, chyba też takie kupię mężowi :D 

2023-02-02 00:52

U mnie narzeczony coś szykuje, jakiś wyjazd. A co do prezentów, zawsze stawiam na śmieszne gadżety. W tamtym roku kupiłam mu bokserki z moim zdjęciem 

2023-01-31 22:33 | Post edytowany:2023-01-31 22:41

Mąż ma dzień po walentynkach urodziny wiec zbytnio tych Walentynek nie obchodzimy albo łączymy oba święta ;) 

co Do prezentów to nigdy nic nie chce ale mąż wie ze lubię hodować  kwiaty i wogole kocham kwiaty albo czekoladki i zawsze coś miłego dostanę ;) 

 

Jazda  Monster Trackiem , portfel , są tez ale to bardziej dla nastolatków bransoletki z datami takie same dla ciebie i dla niego .  Lot paralotnia , Mi się marzy  aby zrobić sobie z mężem taki sam tatuaż ;) 

 

2023-01-31 19:57

My też ostatnio nie robimy sobie prezentów.  Mąż gdzieś znalazł ten naszyjnik i koniecznie chciał mi go kupić z dedykacją. Przyznam, że wzruszyłam się I byłam miło zaskoczona ;) teraz zakładam na wyjątkowe okazję to jakiejś sukienki . Tak to kwiatki kupuje chociaż wolę czekoladki bo kwiatki zwiędną, a czekoladki zjem :D jak mówię,  żeby nic nie kupował to i tak przychodzi z kwiatkiem . Najlepsze jest spędzenie wspólnego czasu choćby w domu czy wyskoczenie gdzieś na kolację z dziećmi:) lubię kiedy wszyscy razem spędzamy czas ;)