Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

kasa kasa kasa

Data utworzenia : 2017-09-04 21:19 | Ostatni komentarz 2021-02-05 13:29

paulina.leszczynska

4109 Odsłony
132 Komentarze

Dziewczyny tak sie zastanawiam czy życie takie drogie czy ja taka rozrzutna... Dajecie rade odłożyć na coś czy żyjecie od tzn dziesiątego do dziesiątego . Mi się wydaje ze kasy mamy sporo a ja pod koniec miesiaca mam pustki w portwelu

2017-09-05 17:11

Na promocjach na pewno warto zaoszczędzić, a śledząc oferty w różnych sklepach naprawdę można skorzystać. Warto jednak kupować rzeczy dobre jakościowo wówczas dłużej posłużą. A już na pewno jeśli chodzi o jedzenie to wart patrzeć na skład i nie kupować tego co najtańsze.

2017-09-05 16:52

No to ja dokładnie tak jak Ty Zamarancza. A z apteki internetowej też zamawiam z sąsiadka na spółkę to czasem i paczka za darmo. Fakt że ja mam mały kredyt na mieszkanie i czynsz też niski bo mieszkam na wsi. A i z ubraniami też mi się poszczescilo że mam super sąsiadke i daje mi po swoim synku który jest o rok i miesiąc starszy. Sama też coś kupię z ubranek ale nie tyle. Zamarancza widzę że mamy trochę wspólnego - widziałam że zakladalas wątek o DDA. Ja chyba dlatego też takie skąpiradlo jestem przez to że jestem DDA właśnie :-D

2017-09-05 16:28

Ja także zakupuje większość produktów dla dziecka w promocji. Jak na przykład widzę że jest promocja na pieluszki to kupuje od razu 4 kartony, bo jak mam zapłacić 120 zł za karton opłata 60 zł za karton to jest jednak dwa w jednym. Mleko witaminy Zamawiam zawsze w aptece internetowej. Ciuszki kupuje zazwyczaj z wyprzedaży lub promocji na przykład w Smyku.. Mimo wszystko jakoś nie udaje mi się zbyt dużo odłożyć. Ja też zarabiam najniższą mój mąż zarabia 2 razy tyle I mimo wszystko po opłaceniu rachunków i kredytu nam nie wiele zostaję ponad to co nam wystarcza na normalne życie..

2017-09-05 15:50

gabi w sklepach strasznie drogo my ostatnio wydaliśmy ponad 1000 zł na zakupach a jeszcze teraz rok szkolny się zaczął i masakra

2017-09-05 11:08

A ja jakoś odkladam co miesiąc po 300-500 zł choć zarabiam malutko bo najniższa :-D Mąż 2 razy więcej a jemu nic nie zostaje. A jeszcze ja płacę kredyt za mieszkanie. Mąż jak pójdziemy do sklepu to a to krewetki jakieś albo inne duperele co to się nie naje a kosztuje sporo. Pieluchy to tez np zawsze kupuje jak jest promocja. Jakieś owoce i warzywa to tak właśnie jak sezon i są tanie. Sobie też coś zawsze kupię i np sporo to kosztuje bo markowe ale długo pochodzę. Ja to w ogóle trochę dusigrosz jestem :-D

2017-09-05 08:35

Paulina my też mamy spory przychód ale wydatki też spore, ciężko jest mi odłożyć kasę, zauważyłam że jak potrafię zaoszczędzić na ubraniach, butach (kupuje na wyprzedażach) tak na jedzeniu już nie i tak trzy wizyty w markecie tygodniowo i za każdym razem około 300 zł. wydane a i tak wydaje mi się że nic nie ma takiego. Mieszkanie własnościowe ale prawie 900 złotych płacimy do spółdzielni i to co miesiąc a mieszkamy na wsi, dla mnie przesada ale co począć no i kredyty na szczęście w maju 2018 będę wolna od kredytów i wówczas zobaczę czy chociaż ta kwota zostanie odłożona na czarną godzinę ;)

2017-09-04 22:49

my teraz na elewacje musimy odłożyć i cos cieżko z tym idzie

2017-09-04 22:38

I nas też zależy od miesiąca,no ale staramy się zawsze cisodkładać Wiadomo że są miesiące gorsze kiedy jest więcej wydatków,wtedy i oszczędności się przydajA