Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Rodzice chrzestni

Data utworzenia : 2017-07-14 09:38 | Ostatni komentarz 2018-01-23 14:57

Marta.Wroblewska

3851 Odsłony
92 Komentarze

Dziewczyny zakładam wątek potrzebuje porady pytanie mam dość nietypowe. Czy znacie taki przypadek ze chrzestnymi były dwie kobiety lub dwóch mężczyzn? Czy spotkałyście się z taka sytuacja? Wiem ze świadkowie do ślubu mogą być jednej płci ale czy rodzice chrzestni tez? Szczerze Wam powiem mam problem z chrzestnym. Chciałabym żeby był to ktoś życzliwy dla Antosia i żeby mieli jakiś kontakt ze sobą. Mąż mówi o swoim bracie ciotecznym ale my nie utrzymujemy za bardzo kontaktów tyle co na święta się widzimy i tez nie zawsze. Nie chce jemu robić kłopotu tez bo mieszka daleko. A z kolei z mojej strony nie mam nikogo tylko kobiety stad moje pytanie.

2017-07-14 10:37

E.Siwek myślałam k znajomych jest jedna osoba która byłaby odpowiednia tylko nie mogę przekonać męża on miał przyjaciela od wielu lat przeżyli mnóstwo sytuacji był naszym świadkiem a dziś mimo ze mieszkamy w jednym mieście nie odwiedził nas żeby zobaczyć Antosia dlatego mąż jest tak sceptycznie nastawiony. Ja pracuje nad tym ale szybciej zgodziłby się na moja kuzynkę i żeby były dwie kobiety niz na znajomego. A widzisz Zabusia czuli jednak :) muszę zapytać księdza może by się zgodził. Byłoby nietypowo ale ludzie przychylnie nastawieni do naszego dziecka.

2017-07-14 10:35

Marta najlepiej zapytać o to Księdza w waszej parafii bo to różnie bywa możesz nawet zadzwonić i się zapytać bo to wszystko od niego zależy. Ja byłam raz na chrzcinach gdzie były 2 matki chrzestne ale poprostu ksiądz się zgodził bo innej koleżance w innej parafii powiedział że absolutnie nie i musi być kobieta i mężczyzna. Życzę powodzenia w szukaniu a może poproście kogoś z dobrych znajomych jak radziły dziewczyny :):)

2017-07-14 09:50

my mieliśmy problem z wyborem chrzestnych, ja mam siostrę i mąż. Z rodziną nie utrzymujemy jakiś bliższych stosunków, więc zrobił się problem. Zapytaliśmy Naszych przyjaciół, czy właśnie mąż mojej koleżanki zgodziłby się być chrzestnym, zgodził się :D więc sprawa się uprościła. dla pierwszego dziecka chrzestną będzie moja siostra(21l) , zaś dla drugiego za kilka lat będzie siostra męża(27), jak w końcu dorośnie i ustatkuje trochę swoje życie. Moja jest młodsza, ale bardziej ogarnięta , zaś męża jest starsza i jest wiecznym dzieckiem, nieogar totalny, zero pomocy od niej.

2017-07-14 09:41

Jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałam. Moja znajoma nie miała kogo wziąć za chrzestnego to wzięli najlepszego kolege męza. Może pomyślcie o znajomych z którymi macie kontakt bardzo dobry i wiecie że ten kontakt się nie urwie za pare lat?