Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Dziwny "sen"

Data utworzenia : 2017-02-24 12:21 | Ostatni komentarz 2017-03-23 17:50

NatkaF

4386 Odsłony
126 Komentarze

Wczoraj, oczywiscie jak nie moglam zasnac, bo moj mozg zamiast spac to szaleje z myslami ( no bo po co spac) uswiadomilam sobie jedną rzecz dotyczącą pewnego "snu". Otoz czasem, "sni" mi sie, ze leze w lozku, spie, i nagle ktos wchodzi do pokoju, ktos zupelnie mi nieznany, a ja nie moge ani sie ruszyc, ani krzyknac...przerazajace to jest a mam wrazenie jakby dzialo sie to naprawde. No i wlasnie wczoraj nie mogac zasnac, uswiadomilam sobie, ze taki sen wystepuje tylko i wylacznie wtedy jak jestem sama w pokoju (maz wyjechal, albo jestem u rodzicow). I tak sobie mysle skad takie rzeczy się biora, i dlaczego akurat wtedy jak spie sama? (oczywiscie nie zawsze, ale jednak jest to powtarzalne co jakis czas) Czy wy tez miewacie takie "sny na jawie" ?

2017-03-23 17:50

Zamarancza oby było dobrze, daj znać koniecznie:) Co do chrapania to u mnie też na sali była taka babka myślałam że umrę z tego słuchania, strasznie się męczyłam a spała i w dzień...

2017-03-23 17:38

o prosze, to 3mam kciuki i daj znac :)

2017-03-23 12:53

MOja teściowa jak leżała w szpitalu, bo jej wycinali coś z tarczycy to tak chrapała, ze 2 babki, które z nią leżały w nocy przeniosły się do innej sali :D Mój mąż jutro jedzie na wycięcie tego czegoś na buzi, bo już sie zagoiło Trzymajcie kciuki ;]

2017-03-22 22:11

A my z mężem po calosci ha ha ha. On MAM kobiety potrafią i to jak. W dzien cc przywiezli mnie na sale na ktorej lezala fajna babeczka ale zdanie znienilam w nicy jak chrapaniem budzila caly oddzial i to autentycznie. Nawet polozne przychodzily i ja budzily co chwila bo nie dalo sie wytrzymac. Wiele razy słyszałam osoby chrapiace ale to to bylo cos niesamowitego. W noc po cc nawet minuty nie przespalam

2017-03-22 20:01

Moja teściowa okropnie chrapie.. gorzej jak chłop. Najgorzej jak wejdzie w ciąg z psem. Mają shitzu te psy też chrapia i jak ona kończy, a pies zaczyna to spać się nie da :) Ja przy mężu jednak trochę się wstydzę być naturalna, bo mam małe problemy z brzuchem i tak jakoś... ;P

2017-03-22 19:25

Ja np nie musiałabym załatwić się przy mężu, jesZcze sikaczu tak, ale co innego to nie. Zajrzałam do wątku po dłuższej nieobecności i widzę, że temat się zmienił. Oglądałam kiedyś program, że kobiety tez chrapią i z biegiem lat doganiają mężczyzn, a nawet mogą to robić głośniej niż mężczyźni. Ja chrapię niestety i się tego wstydzę, ale mąż mnie uspokaja że nie tak jak jedną dziewczyna z sali po cc.

2017-03-22 18:31

Zamarancza ja przy nim wszystko robi i vice versa hahahahaha :D

2017-03-22 17:43

Ojej jak subtelnie to nazwał.. Jestem w szoku :D A kupę możesz robić, czy Ci nie wypada? :P